archiv soutěží

Přebor Prahy mladšího žactva na dráze

Začátek: 2 Června 2011 13:30
Konec: 03 Června 2011 18:30
Pořadatel:Z pověření Pražského atletického svazu přebor zabezpečuje atletický klub SK KOTLÁŘKA PRAHA
Místo konání:Praha 6, stadion mládeže Kotlářka
Disciplíny:60m, 150m, 300m, 800m, 1500m, 60m překážek, výška, dálka, kriketový míček, koule 3kg, 4 x 60m, 3x300m
Ředitel závodů:Mgr. Jitka Fialová

Doplňující informace:


Podmínky účasti
V soutěži mohou startovat pouze registrovaní členové atletických oddílů a klubů.

Startovné
Startovné hradí přihlášení účastnici v hotovosti.
Startovné je nutno uhradit v závodní kanceláři nejpozději 45 minut před začátkem závodů. Při nenastoupení závodníka k soutěži se startovné nevrací. Startovné za závodníky přihlášené elektronickou poštou je třeba uhradit, i když se k soutěži nedostaví.
Za přihlášení každého jednotlivého startu zaplatí závodníci pražských atletických oddílů a klubů 30 Kč.
Pokud, pořadatel bude ochoten převzít přihlášku po stanoveném termínu, je oprávněn požadovat za start  ještě přirážku ke stanovenému startovnému ve výši 70 Kč.

Vedoucí činovníci:
Ředitel závodů:        Mgr. Jitka Fialová
Hlavní rozhodčí:       Ferdinand Bort
Technický delegát:   Mgr. Michal Krejčí

Přihlášky: Podávají atletické oddíly prostřednictvím webových stránek ČAS do 31. 5. 2011 do 20.00 hodin a jsou současně odprezentováním

Startují: mladší žactvo ročníky 1998 a 1999
Ke startu v níže uvedených technických disciplínách jsou oprávněni všichni, kteří splnili následující limity.
chlapci                          dívky
Dálka           400cm                            370cm
Koule                8m                                         7m
Kriketový míček 44m                                         38m
(maximálně bude vybráno 16 vrhačů či vrhaček)
Výška                      115cm                            110cm

Omezení startu: Závodník smí startovat ve dvou individuálních soutěžích a štafetě. Vyhlášení vítězů proběhne v co nejkratší době po ukončení disciplíny.

 

Rozcvičování: je povoleno pouze mimo hlavní atletický stadion – v místech určených pořadatelem.

Časový pořad:

Čtvrtek 2. června 2011

ŽÁCI

ŽÁKYNĚ

16:30

Dálka –kvalifikace A *

Dálka – kvalifikace A*

17:00

Koule 3kg

60 m rozběhy

17:20

60 m rozběhy

 

17:40

Výška (základní výška 115 cm)

600 m

17:50

1000m

 

Dálka –kvalifikace B  **

Dálka – kvalifikace B **

18:05

 

60m finále A, B

 

Koule 3 kg

18:15

60 m – finále A, B

 

18:30

 

300 m

18:45

300 m

 

19:10

 

4 x 60m

19:20

4 x 60 m

 

*   A skupina, pokud bude přihlášeno více než 20 závodníků
** B skupina, pokud bude přihlášeno více než 20 závodníků

Pátek 3. června 2011

 

ŽÁCI

ŽÁKYNĚ

16:00

Kriketový míček

60 m překážek - rozběhy

16:15

60 m překážek – rozběhy

Výška (základní výška 100 cm)

16:35

 

150 m

 

Dálka – finále

17:00

150 m

 

17:20

Dálka – finále

 

 

 

17:30

 

Kriketový míček

17:45

 

60 m překážek – finále A, B

17:55

60 m překážek – finále A, B

 

18:15

 

3 x 300 m

18:25

3 x 300 m

 

Poznámka: Pokud pro malý počet přihlášených odpadnou rozběhy či kvalifikace, uskuteční se finále v čase rozběhů nebo kvalifikace.

Důležité upozornění

Techničtí delegát přeboru a pořadatel přeboru v případě nezbytných změn v tomto rozpise je zveřejní na webových stránkách PAS