archiv soutěží

Závody atletických přípravek

Kdy: 8. červen 2011 - Středa
Začátek: 15:15
Startují:nejmladší žáci a žákyně – ročník narození 2000 – 2002; mini žáci a žákyně (někdy označována jako elevové) – ročník narození 2003 a mladší
Pořadatel:ASK SLAVIA PRAHA ve spolupráci s magistrátem hl. m. Prahy a městskou částí Praha 10
Ředitel závodů:Petr Habásko
Disciplíny:60 m, 150 m, 600/800 m, dálka, kriket, koule
Místo konání:atletický stadion ASK Slavia Praha – Eden, Vladivostocká 10, Praha 10
Zápisné:20Kč/disciplína

Doplňující informace:

Přihlášky: na místě v závodní kanceláři po zaplacení startovného a vyplnění přihlašovacího lístečku, nejpozději 45 min. před zahájením disciplíny, pozdější přihlášení nebudou z důvodu plynulého průběhu závodu akceptována.

Na závody je dohodnuta elektrická časomíra, atletickou kancelář a startéra zajišťuje ASK Slavia Praha.

Medaile, diplomy a odměny zajistí ve spolupráci s magistrátem Hlavního města Prahy a městskou částí Praha 10 ASK Slavia Praha.

Omezení startu: děti startují max. ve DVOU disciplínách;

Ředitel závodů:                                              Petr Habásko;
technický ředitel:                                           Petr Šarapatka;
hlasatel:                                                         Petr Novotný;
vedoucí závodní kanceláře:                            Milan Urban;
kamera:                                                           Vladimír Hojka;
zdravotní zabezpečení:                                   Zuzana Humlová

Časový pořad, který je součástí propozic má pořadatel právo vzhledem k aktuálnímu průběhu závodů a počtu účastníků měnit. Závodníci mohou používat tretry s hřeby max. 9 mm.

Časový pořad
čas                 ml. žákyně            ml. žáci  žákyně - elévové    žáci - elévové
....                 2000 – 2002      2000 – 2002      2003 a ml.             2003 a ml.
15:15              ukončení příjmu přihlášek (60 m Žky, dálka Žci, dálka mini D, míček mini H, 60 m mini H, koule Žci)
15:45              ukončení příjmu přihlášek (míček Žky, 60 m mini D, 60 m Žci)

16:00          60 m žky               dálka žci              dálka mini D           míček mini H
16:15                                      koule žci                                            60 m mini H
16:15              ukončení příjmu přihlášek (dálka Žky, míček mini D, dálka mini H, 150 m mini D)
16:30          míček žky                                         60 m mini D
16:30              ukončení příjmu přihlášek (150 m mini H, 150 m Žky, míček Žci, koule Žky)
16:45                                      60 m žci
17:00          dálka žky                                         míček mini D          dálka mini H
17:00              ukončení příjmu přihlášek na všechny zbývající disciplíny (150 m Žci, 600 m, 800m)
17:10         koule Žky                                        150 m mini D
17:15                                                                                                 150 m mini H
17:25          150m žky             míček žci
17:40                                      150 m žci
18:00                                                                  600 m mini D
18:10                                                                                              600 m mini H
18:25          800 žky
18:35                                      800 m žci
18:50          vyhlášení

Časový pořad bude upravován dle počtu přihlášených na jednotlivé disciplíny. Děkujeme za pochopení