archiv soutěží

Přebor Prahy staršího žactva

Začátek: 22 Února 2012 16:00
Konec: 23 Února 2012 19:00
Pořadatel:z pověření PAS pořádá USK Praha a SK ZŠ Jeseniova
Ředitel závodů:Jan Ruda
Místo konání:Strahov - přetlaková hala
Disciplíny:Obě kategorie: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m překážek, výška, dálka, tyč, koule, 3x300 m; navíc žáci: 3000 m
Startují:pouze starší žactvo (vyjma 1 mladšího člena štafety)

Doplňující informace:

Přihlášky se přijímají: od 16. 2. do 20. 2. 2012, 22 hodin na www.atletika.cz
V přeboru Prahy není povolen start ml. žactva, vyjma maximálně jednoho člena štafety.
K závodům bude přijato maximálně 24 závodníků (závodnic) v běžeckých soutěžích a maximálně 16 závodníků (závodnic) v technických disciplínách.
O startu závodníka (závodnice) rozhodne na základě dosažených a nahlášených výkonů technický delegát přeboru a tuto skutečnost oznámí prostřednictvím webových stránek PAS a ČAS nejpozději dne 21. 2. 2012 do 15:00 hodin.

Vedoucí činovníci:
ředitel závodů – Jan Ruda
hlavní rozhodčí – Zdeněk Simon
technický delegát – Milan Gála ml.

Časový pořad:
Středa 22. 2. 2012

16:00                        tyč žákyně (základní výška1.90 m)
16:30    60 m        žákyně-R
16:45     60 m        žáci-R                                         koule žáci            
17:15    60 m př.    žáci-R                        
17:30    60 m        žákyně-F AB         tyč žáci (základní výška 2.10  m)
17:40    60 m        žáci-FAB
17:50    1. vyhlášení vítězů (tyč žákyně, koule žáci, 60 m obě kategorie)
17:55    60 m př.    žákyně-F AB
18:05    60 m př.    žáci-F AB                            koule žákyně
18:15    3000 m    žáci
18:30    150 m        žákyně-R
19:00    2. vyhlášení vítězů (60 m př. obě kategorie, tyč žáci, koule žákyně, 3000 m žáci)
19:10    150 m        žáci-R

Čtvrtek 23. 2. 2012
16:00                        výška     žáci (základní výška1.35 m)
16:10    150 m        žákyně-F ABC
16:25    150 m        žáci-F ABC        dálka    žákyně
16:45    800 m        žákyně    
17:00    800 m        žáci
17:15    1. vyhlašování vítězů (150 m, 800 m obou kategorií, výška žáci)
17:25    300 m         žákyně            výška žákyně (základní výška1.25 m)
17:50    300 m        žáci            dálka žáci
18:10    1500 m    žákyně
18:20    1500 m    žáci
18:30    2. vyhlašování vítězů (300 m, 1500 m obou kategorií, dálka žákyně, výška žákyně)
18:35    3x300 m    žákyně F
18:45    3x300 m    žáci F
18:55    3. vyhlašování vítězů (dálka žáci, štafety obou kategorii)