archiv soutěží

Přebor Prahy mladšího žactva

Kdy: 28. únor 2012 - Úterý
Začátek: 16:00
Disciplíny:60 m, 150 m, 300 m, 60 m překážek, výška, dálka, koule 3 kg; žákyně 800 m, žáci 1500 m; smíšená štafeta 4x200m (2 žákyně+2 žáci)
Místo konání:Praha – Stromovka, hala Otakara Jandery
Pořadatel:z pověření PAS pořádá PSK Olymp Praha
Ředitel závodů:PaedDr. Ladislav Kárský
Startují:v přeboru Prahy mladšího žactva není povolen start st. žactva

Doplňující informace:

Přihlášky se přijímají:
od 22. 2. - 26. 2. 2012 do 22:00 hodin na www.atletika.cz
V přeboru Prahy mladšího žactva není povolen start st. žactva.
K závodům bude přijato maximálně 32 závodníků (závodnic) v běžeckých soutěžích a maximálně 16 závodníků (závodnic) v technických disciplínách. O startu závodníka (závodnice) rozhodne na základě dosažených a nahlášených výkonů technický delegát přeboru a tuto skutečnost oznámí prostřednictvím webových stránek PAS a ČAS nejpozději dne 25. 2. 2012 do 15:00 hodin. Ve všech běžeckých disciplínách rozhodne o celkovém pořadí dosažený čas.

Přebory Prahy jsou nominačním závodem na meziměstské utkání Praha – Brno.

Vedoucí činovníci:
ředitel závodů – PaedDr. Ladislav Kárský
hlavní rozhodčí – Marcela Horáčková
technický delegát – Mgr. Michal Krejčí

Časový pořad:
16:00        60 m př. žákyně        dálka  žáci            koule žákyně
16:15        60 m př. žáci
16:30        60 m ml. žky
16:45        60 m žáci
17:00                                        koule žáci
17:05    1. vyhlašování vítězů (dálka žáci, koule žákyně, 60 m př. obě kategorie,
60 m žákyně)
17:10        300 m žákyně            dálka žákyně
17:15                        výška žáci (základní výška 1.25 m)
17:30        300 m žáci
17:50        800 m žákyně
18:00        1500 m žáci    
18:10    2. vyhlašování vítězů (dálka žákyně, koule žáci, 60 m žáci, 300 m obě kategorie)
18:15        150 m žákyně            výška žákyně (základní výška 1.15 m)
18:40        3. vyhlašování vítězů (výška žáci, 800 m žákyně, 1500 m žáci)
18:45        150 m žáci
19:15        4. vyhlašování vítězů (výška žákyně, 150 m obě kategorie)
19:20        4x200 m (2+2) smíšená štafeta
19:35        5. vyhlašování vítězů (štafety 4x200 m)

19:40        Veřejný závod v běhu na 5000 m