archiv soutěží

5. veřejné závody PAS

Kdy: 22. květen 2012 - Úterý
Začátek: 17:00
Zápisné:Pro závodníky a závodnice narozené v roce 1996 a starší je stanoveno na 80 Kč za každý přihlášený start,
pro závodníky a závodnice narozené v roce 1997 a mladší je stanoveno na 70 Kč za každý přihlášený start.
Místo konání:Praha, atletický stadion SK Slavia Praha
Pořadatel:Z pověření PAS technicky zajišťuje ASK Slavia Praha
Přihlášky:Přijímají se nejpozději 45 minut před zahájením příslušné disciplíny v závodní kanceláři, a to na pořadatelem vydaných tiskopisech a po zaplacení zápisného

Doplňující informace:

V disciplínách vypsaných pro muže (M) a ženy (Ž) startují muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky a v rozsahu závodění své věkové kategorie i starší žáci a starší žákyně, v disciplínách vypsaných pro dorostence (Dci) startují dorostenci a starší žáci, v disciplínách vypsaných pro žáky (H) a žákyně (D) startují starší žáci, starší žákyně, mladší žáci a mladší žákyně a v disciplínách vypsaných pro mladší žáky (HMl) a mladší žákyně (DMl) startují mladší žáci a mladší žákyně.

Závodní kancelář
Bude otevřena 90 minut před začátkem závodů v horní části tribuny atletického stadionu.

Šatny
Budou k dispozici 90 minut před začátkem závodů v tribuně atletického stadionu, pořadatel neručí za cenné věci odložené v šatnách.

Disciplíny
Muži                      60 m, 100 m, 200 m, 300 m, 500 m, 1000 m, 110 m př., dálka, trojskok (11 m), disk, oštěp.
Ženy                      60 m, 100 m, 200 m, 300 m, 500 m, 1000 m, 100 m př., dálka, trojskok (11 m), disk, oštěp.

Časový pořad
17.00    100 m př.          Ž                                             Dálka M           Disk Ž              Oštěp M
17.15    110 m př.          M
17.30    60 m                Ž
17.40    60 m                M
18.00    500 m               Ž
18.10    500 m               M
18.30    100 m               Ž                                           Dálka Ž              Disk M             Oštěp Ž
18.40    100 m               M
19.00    300 m               Ž
19.10    300 m               M
19.30    1000 m             Ž                                             Trojskok M+Ž
19.40    1000 m             M
20.00    200 m               Ž
20.10    200 m               M

Uvedený časový pořad je pouze orientační a může být upraven podle počtu přihlášených závodníků a závodnic.