archiv soutěží

Závody atletických přípravek

Kdy: 10. květen 2012 - Čtvrtek
Začátek: 16:00
Disciplíny:60 m, 150 m, 600/800 m, dálka, kriket
Místo konání:Atletický stadion SK Slavia Praha - Eden
Pořadatel:ASK Slavia Praha ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a Úřadem městské části Praha 10
Přihlášky:Na místě v závodní kanceláři, po zaplacení zápisného a vyplnění přihlašovacího lístečku, nejpozději 45 minut před zahájením disciplíny. Přihlášky odevzdané později nebudou přijímány!!!
Ředitel závodů:Štěpán Pobuda
Zápisné:30 Kč/1 disciplína
Startují:Nejmladší žáci a - ročník narození 2001 až 2003; mini žáci a žákyně (někdy označováni jako elévové) - ročník narození 2004 a mladší z atletických klubů a oddílů

Doplňující informace:

Omezení startu Závodníci startují max. ve dvou disciplínách.

Na závodech bude elektrická časomíra, výsledky budou zpracovány programem Atletická kancelář.

Odměny zajistí ASK Slavia Praha ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy a Úřadem městské části Praha 10.

Ředitel závodů                                               Štěpán Pobuda
Technický ředitel                                           Mgr. Petr Šarapatka
Elektrická časomíra                                       Tomáš Pelc
Vedoucí závodní kanceláře                           Milan Urban
Hlasatel                                                          Mgr. Petr Novotný
Zdravotní zabezpečení                                   MUDr. Zuzana Humlová, Ph.D.

Časový pořad
Nejmladší žákyně        Nejmladší žáci            Mini žákyně                 Mini žáci
2001 až 2003              2001 až 2003              2004 a mladší             2004 a mladší

16:00               60 m                           Dálka                          Dálka                          Kriket
16:15                                                                                                                        60 m
16:30               Kriket                                                             60 m
16:45                                                  60 m
17:00               Dálka                                                             Kriket                         Dálka
17:10                                                                                     150 m
17:15                                                                                                                        150 m
17:25               150 m                          Kriket
17:40                                                  150 m
18:00                                                                                     600 m
18:10                                                                                                                        600 m
18:25               800 m
18:35                                                  800 m
18:50               Vyhlášení

Časový pořad bude upravován podle počtu přihlášených na jednotlivé disciplíny!!!

Závodníci mohou používat tretry s hřeby o délce max. 9 mm!!!