archiv soutěží

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Kdy: 19. květen 2012 - Sobota
Začátek: 12:00
Místo konání:stadion Evžena Rošického na Strahově
Pořadatel:Z pověření Pražského atletického svazu zabezpečuje atletický klub USK Praha
Přihlášky:Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 17. 5. 2012 do 20.00 hodin a jsou současně odprezentováním
Ředitel závodů:Lukáš Slavík
Startují:muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky - žactvu není start dovolen.

Doplňující informace:

Vedoucí činovníci:
Ředitel závodů: Lukáš Slavík
Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof st.
Techničtí delegáti: Jan Ruda a Milan Urban

Rozsah disciplin:
Muži a junioři:                   100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m, 3km přek., 110m přek., 400m přek., trojskok, výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo, oštěp, 4x100 m, 4x400 m (M)
Ženy a juniorky:                100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m, 100m přek., 400m př., 3000m př., trojskok, výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo, oštěp, 4x100 m, 4x400(Ž)

Technické opatření:
Při společné soutěži v poli mužů a juniorů, resp. žen a juniorek, postoupí do finále absolutně prvních 8, a počet finalistů se navýší tak, aby právo dalších tří pokusů měli ještě 4 nejlepší z ročníku 1993 nebo mladší. Pokud pro malý počet přihlášených odpadnou rozběhy, běží se finále v čase rozběhů. Řídící pracovník podle věkového zastoupení startujících rozhodne o oddělení juniorských běhů nebo ponechání smíšených startů.

Časový pořad:

Sobota 19. května 2012

MUŽI

ŽENY

JUNIOŘI

JUNIORKY

12:00

Dálka, koule

Tyč, kladivo

Dálka, koule

Tyč, kladivo

12:30

 

100m př. R

 

100m př. R

12:45

Výška

 

110m př. R, výška

 

13:00

110m př. R

 

 

 

13:15

Kladivo

 

kladivo

100m R

13:25

 

100m R, koule

 

koule

13:35

 

dálka

100m R

dálka

13:45

100m R

 

 

 

14:00

 

800m F

 

800m F

14:10

800m F

 

800m F

 

14:20

I. vyhlašovací blok: dálka, koule, výška - M, Jři, kladivo - Ž, Jky

14:25

disk

 

disk

100m př. F

14:30

 

100m př. F, výška

 

výška

14:40

 

 

110m př. F

 

14:50

110m př. F

 

 

 

15:00

Trojskok /11m/

 

Trojskok /11m/

100m F

15:05

 

100m F

 

 

15:10

 

 

100m F

 

15:15

100m F, tyč

 

tyč

 

15:20

II. vyhlašovací blok: tyč, dálka, 100m př. - Ž, Jky, 110m př. – M, Jři

15:30

 

400m

 

400m

15:40

400m

Disk

400m

Disk

15:50

 

1500m

 

1500m

15:55

III. vyhlašovací blok: 100m – M, Jři, Ž, Jky, výška Ž, Jky, trojskok – M, Jři

16:05

1500m

 

1500m

 

16:15

 

400m př.

 

400m př.

16:25

400m př.

Trojskok /9m/

400m př.

Trojskok /9m/

16:30

 

oštěp

 

oštěp

16:45

 

4x100m

 

4x100m

16:50

4x100m

 

4x100m

 

16:55

IV. vyhlašovací blok: 400m, 400m př., 1500m – M, Jři, Ž, Jky, disk – Ž, Jky

16:55

IV. vyhlašovací blok: 400m, 400m př., 1500m – M, Jři, Ž, Jky, disk – Ž, Jky

 

17:05

3000m

 

3000m

 

17:20

 

3000m

 

3000m

17:35

oštěp

200m

oštěp

200m

17:45

V. vyhlašovací blok: 3000m – M, Jři, Ž, Jky, trojskok, oštěp - Ž, Jky

17:55

200m

 

200m

 

18:20

3000m př.

 

3000m př.

 

18:40

 

4x400m

 

4x400m

18:45

4x400m

 

4x400m

 

18:55

VI. vyhlašovací blok: 200m, 4x400m – M, Jři, Ž, Jky, 3000m př., oštěp – M, Jři