archiv soutěží

Kvalifikační závod mladšího žactva a 4. (finálové) kolo Adidas běžeckého poháru

Kdy: 7. duben 2010 - Středa
Začátek: 16:00
Místo konání:Centrální park Butovice
Pořadatel:SK Aktis Praha
Ředitel závodů:Mgr. Radek Bártl; kontakt: 603 981 455; skaktis@seznam.cz
Zápisné:Bude se vybírat při přihlašování a bude činit 30,- Kč za každý start. Závodníci mladšího žactva startující do MPD startovné naplatí.
Činovníci:start první kategorie v 16,15 hod.
Disciplíny:Běh mimo dráhu, podle kategorií cca 1500 - 3000 m

Doplňující informace:

Místo konání: Centrální park Prahy 13 – Nové Butovice;
Doprava:
Metro „B“ stanice Hůrka; dále pěšky, z metra stále rovně ve směru jízdy metra do parku, sraz účastníků pod tubusem metra na „Žabím mostě“, cca 5 min od metra
Povrch trati:
asfaltové, štěrkové a hliněné parkové cesty.

Vzhledem k tomu, že 4. (finálové) kolo Adidas Pražského běžeckého poháru mládeže, je současně kvalifikačním kolem MPD mladšího žactva, dochází k určitým změnám v propozicích, zejména pak v časovém pořadu.

Časový pořad 4. kola:
16:00    žactvo mladší (MPD sk. A)                     ukončení přihlášek mladšího žactva (pouze běžecký pohár)
16:20    žactvo mladší (MPD sk. B)                     ukončení přihlášek staršího žactva
16:40    žactvo mladší (MPD sk. C+závodníci nezávodící do MPD, ale pouze do běžeckého poháru)
17:00    žákyně starší
17:15                                                                                      vyhlášení vítězů mladšího žactva
17:20    žáci starší                                                                    ukončení přihlášek dorostu
17:40    dorostenky
17:55                                                                                      vyhlášení vítězů staršího žactva
18:00    dorostenci
18:15                                                                                      vyhlášení vítězů kategorie dorostu

Přihlášky: Pro MPD mladšího žactva zasílejte elektronicky na adresu skaktis@seznam.cz - nejpozději v úterý do 19:00 hod. Přímo na místě závodu bude možné provádět pouze škrty. Závodníci nastupující pouze do běžeckého poháru se přihlašují v prostoru startu a cíle závodu dle časového pořadu.

Startovní čísla: Obdrží každý závodník v den závodu po prezentaci či po řádném přihlášení v prostoru startu a cíle.

Všeobecná a technická ustanovení:
Poháru se mohou zúčastnit všichni závodníci (chlapci a děvčata) narození v letech 1993 a mladší (registrovaní i neregistrovaní atleti).
Pořadatel si vyhrazuje právo uspořádat závodníky na startovní pozici dle výkonnosti zúčastněných registrovaných atletů.
Závodí se podle pravidel atletiky a podle ustanovení tohoto rozpisu.
Závodníci a závodnice startují na zodpovědnost rodičů a s jejich souhlasem. Pořadatelé doporučují všem startujícím, aby ve vlastním zájmu nastoupili k závodu po odpovídající přípravě, a v dobrém zdravotním stavu a aby se podrobili lékařské prohlídce. Členové tělovýchovných jednot a sportovních klubů sdružených v ČSTV a ASPV jsou pro případ poškození zdraví na základě úrazu pojištěni. Pořadatel startující nepojišťuje.
Za odložené věci pořadatel neručí. Šatny nejsou k dispozici.

Výsledky: Předběžné výsledky budou vyvěšeny v prostoru startu a cíle 30 minut po ukončení závodu a v následujících dnech budou zveřejněny na internetové adrese: http://www.skaktis.cz.

Vyhlašování a bodování výsledků: V kategorii mladšího žactva se všechny tři běhy poběží vždy společně chlapci a děvčata (dle soutěžního řádu MPD mladšího žactva). Pro vyhodnocení výsledků běžeckého poháru se pořadí udělá ze všech tří běhů na základě časů (zvlášť pro chlapce a zvlášť pro dívky). Pro ostatní kategorie je hodnocení totožné s předchozími koly.