archiv soutěží

Meziměstské utkání Praha – Brno mladšího žactva

Kdy: 9. březen 2013 - Sobota
Začátek: 11:00
Disciplíny:60m, 150m, 800m žákyně, 1500m žáci, 60m př., štafeta 4x1kolo /2+2/, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí
Místo konání:Stromovka – areál odboru sportu MV, hala Otakara Jandery
Přihlášky:elektronicky do 7. března 2012 na email j.ruda@volny.cz
Ředitel závodů:PaedDr. Vladimír Tikal, předseda PAS

Doplňující informace:

Začátek závodů:  
11 hodin, slavnostní zahájení 10:45

Startují:   
- 3 nominovaní závodníci/ce v disciplíně za družstvo, včetně štafet, ročníky narození 2000-2001
- registrovaní závodníci či závodnice v pražských a jihomoravských atletických oddílech
- případné starty mimo bodování budou umožněny jen mladšímu žactvu v běžeckých disciplínách
- atlet či atletka může startovat maximálně ve dvou disciplínách a jedné štafetě
- přihlášky se zasílají elektronicky do 7. března 2012 na email j.ruda@volny.cz

Bodování
Za umístění v jednotlivých disciplínách obdrží družstva následující body:
I. místo – 7 bodů, II. místo – 5 bodů, III. místo – 4 body
IV. místo – 3 body, V. místo -  2 body, VI. místo – 1 bod
Vítězem se stává družstvo, které dosáhne v součtu vyššího počtu bodů.

Dráhy a pořadí v disciplínách (1 – 3 – 5):        
Praha: 60m D, 800m D, výška D, koule D, 150m CH, 60m př. CH, dálka CH, 4x1kolo
Brno:   150m D, 60m př. D, dálka D, 60m CH, 1500m CH, výška CH, koule CH

Časový pořad:
10:45      Nástup družstev – zahájení
11:00      60m př. dívky                   Dálka dívky                         Koule dívky       
11:15      60m př. chlapci
11:25      60m dívky
11:30      60m chlapci
11:45                                    Výška dívky /115cm/   
12:00      800m dívky                       Dálka chlapci                     Koule chlapci    
12:15      1500m chlapci
12:35      150m dívky
12:45                                    Výška chlapci /120cm/  
12:50      150m chlapci
13:20       4 x 1kolo
13:45       Slavnostní vyhlášení výsledků družstev - zakončení