archiv soutěží

Závody atletických přípravek 2010

Kdy: 6. květen 2010 - Čtvrtek
Začátek: 14:30
Disciplíny:60 m, 150 m, 600/800 m, dálka, kriket
Místo konání:atletický stadion ASK Slavia Praha – Eden, Vladivostocká 10, Praha 10
Pořadatel:ASK Slavia Praha ve spolupráci s magistrátem hl. m. Prahy a městskou částí Praha 10
Zápisné:20 Kč/disciplína; děti startují max. ve DVOU disciplínách
Startují:nejmladší žáci a žákyně – ročník narození 1999 – 2001, mini žáci a žákyně (někdy označováni jako elévové) – ročník narození 2002 a mladší, z atletických oddílů

Doplňující informace:

Přihlášky: na místě v závodní kanceláři po zaplacení startovného a vyplnění přihlašovacího lístečku, nejpozději 30 min. před zahájením disciplíny

Na závody je dohodnuta elektrická časomíra, atletickou kancelář a startéra zajišťuje ASK Slavia Praha

Medaile, diplomy a odměny zajistí ve spolupráci s magistrátem Hlavního města Prahy a městskou částí Praha 10 ASK Slavia Praha.

Odpovědné osoby:
Ředitel závodů:                      Josef Šrámek;
technický ředitel:                   Petr Šarapatka;
hlasatel:                                  Petr Novotný;
vedoucí závodní kanceláře:    Milan Urban;
kamera:                                  Vladimír Hojka;
zdravotní zabezpečení:           Klára Hojková.

Časový pořad, který je součástí propozic má pořadatel právo vzhledem k aktuálnímu průběhu závodů a počtu účastníků měnit. Závodníci mohou používat tretry s hřeby max. 9mm.

ČASOVÝ POŘAD

ml.žákyně            ml. žáci             žákyně -elévové    žáci - elévové
1999 – 2001          1999 – 2001        2002 a ml.               2002 a ml.

16:00          60 m žky               dálka žci              dálka mini D            míček mini H
16:15                                                                                                 60 m mini H
16:30          míček žky                                         60 m mini D
16:45                                      60m žci
17:00          dálka žky                                         míček mini D            dálka mini H
17:10                                                                  150 m mini D
17:15                                                                                                  150 m mini H
17:25          150m žky             míček žci
17:40                                      150 m žci
18:00                                                                  600 m mini D
18:10                                                                                              600 m mini H
18:25          800 žky
18:35                                      800m žci
18:50          vyhlášení

Časový pořad bude upravován dle počtu přihlášených na jednotlivé disciplíny.
Děkujeme za pochopení.