archiv soutěží

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Kdy: 25. květen 2013 - Sobota
Začátek: 12:00
Činovníci:Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort Techničtí delegáti: Jan Ruda a Milan Urban
Disciplíny:100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 3000 m přek.( pouze M), 110 m přek., 400 m přek., trojskok, výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo, oštěp, 4x100 m, 4x400 m
Místo konání:Stadion Juliska
Pořadatel:Z pověření Pražského atletického svazu zabezpečuje atletický klub TJ Dukla Praha a SK Kotlářka
Přihlášky:Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 22. 5. 2013 do 20.00 hodin a jsou současně odprezentováním
Ředitel závodů:Josef Jičínský
Startují:Muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky. Žákům a žákyním není start povolen.

Doplňující informace:

Technická opatření:
Při společných soutěžích v technických disciplínách mužů a juniorů, resp. žen a juniorek, postoupí do finále vždy prvních osm, a počet finalistů se navýší tak, aby právo dalších tří pokusů měli ještě čtyři nejlepší z ročníku 1994 nebo mladší.
Pokud pro malý počet přihlášených odpadnou rozběhy, běží se finále v čase rozběhů.
Technický delegát podle věkového zastoupení startujících rozhodne o oddělení juniorských běhů nebo ponechání smíšených startů.
Soutěže Přeboru Prahy v hodu kladivem mužů, juniorů, žen a juniorek se uskuteční dne 14. 5. v Edenu v rámci I. kola Poháru mládeže. Přihláška k závodu v hodu kladivem elektronicky přes web ČASu společně s přihláškou k soutěži družstev. Úhrada startovného pořadateli v souladu se soutěžním řádem článek II. bod 6.

Časový pořad:

Sobota 25. května 2013

MUŽI

ŽENY

JUNIOŘI

JUNIORKY

12:00

Dálka, koule

Tyč /280cm/

Dálka, koule

Tyč /280cm/

12:30

 

100 m př. R

 

100 m př. R

12:45

Výška /160cm/

 

110 m př. R,

výška /160cm/

 

13:00

110 m př. R

 

 

 

13:15

 

koule

 

100m R, koule

13:25

 

100m R

 

 

13:35

 

dálka

100m R

dálka

13:45

100 m R

 

 

 

MUŽI

ŽENY

JUNIOŘI

JUNIORKY

14:00

 

800 m F

 

800 m F

14:10

80 0m F

 

800 m F

 

14:20

I. vyhlašovací blok: dálka, koule, výška - M, Jři, kladivo - Ž, Jky

14:25

disk

 

disk

100 m př. F

14:30

 

100 m př. F, výška /140cm/

 

Výška /140cm/

14:40

 

 

110 m př. F

 

14:50

110 m př. F

 

 

 

15:00

Trojskok /11 m/

 

Trojskok /11 m/

100 m F

15:05

 

100 m F

 

 

15:10

 

 

100 m F

 

15:15

100m F, tyč /340cm/

 

Tyč /340cm/

 

15:20

II. vyhlašovací blok: tyč, dálka, 100 m př. - Ž, Jky, 110 m př. – M, Jři

15:30

 

400 m

 

400 m

15:40

400 m

Disk

400 m

Disk

15:50

 

1500 m

 

1500 m

15:55

III. vyhlašovací blok: 100 m – M, Jři, Ž, Jky, výška Ž, Jky, trojskok – M, Jři

16:05

1500 m

 

1500 m

 

16:15

 

400 m př.

 

400 m př.

16:25

400 m př.

Trojskok /9m/

400 m př.

Trojskok /9m/

16:30

 

oštěp

 

oštěp

16:45

 

4x100 m

 

4x100 m

16:50

4x100 m

 

4x100 m

 

16:55

IV. vyhlašovací blok: 400 m, 400 m př., 1500 m – M, Jři, Ž, Jky, disk – Ž, Jky

16:55

IV. vyhlašovací blok: 400 m, 400 m př., 1500 m – M, Jři, Ž, Jky, disk – Ž, Jky

17:05

3000 m

 

3000 m

 

17:20

 

3000 m

 

3000 m

17:35

oštěp

200 m

oštěp

200 m

17:45

V. vyhlašovací blok: 3000 m – M, Jři, Ž, Jky, trojskok, oštěp - Ž, Jky

17:55

200 m

 

200 m

 

18:20

3000 m př.

 

3000 m př.

 

18:40

 

4x400 m

 

4x400 m

18:45

4x400 m

 

4x400 m

 

18:55

VI. vyhlašovací blok: 200 m, 4x400 m – M, Jři, Ž, Jky, 3000 m př., oštěp – M, Jři