archiv soutěží

Přebor Prahy dorostu a staršího žactva na dráze

Začátek: 7 Června 2013 16:00
Konec: 08 Června 2013 14:45
Činovníci:Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová
Technický delegát: Tomáš Nakládal
Místo konání:Praha 4, stadion Děkanka
Pořadatel:Z pověření Pražského atletického svazu zabezpečuje atletický klub Spartak Praha 4
Přihlášky:Podávají kluby prostřednictvím webových stránek ČAS nejpozději do 6. 6. 2013 do 22.00 hodin a jsou současně odprezentování.

Doplňující informace:

Rozsah disciplín:
Starší žáci – 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x60 m, 4x300 m
Starší žákyně – 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x60 m, 4x300 m
Dorostenci – 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule, disk, kladivo, oštěp, 4x100 m, 4x400 m
Dorostenky – 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule, disk, kladivo, oštěp, 4x100 m, 4x 400 m

Omezení startu:
V kategorii dorostu je povolen start pouze ve 3 individuálních disciplínách a štafetách.
V kategorii žactva ve 3 individuálních disciplínách a štafetě. Pro obě kategorie platí, že v jednom dnu nelze startovat ve dvou bězích na trati 800 m a delší.

Časový pořad:
Poznámka: časový pořad může být upraven s ohledem na počty přihlášených atletů a atletek

Pátek 7. června 2013

ŽÁCI

ŽÁKYNĚ

DOROSTENCI

DOROSTENKY

16:00

Výška(zákl.výška1.40)

Koule

 

110 m přek. rozběhy

Výška(zákl.výška 145)

Disk

16:15

100 m přek. rozběhy

 

 

Dálka

16:25

 

 

 

100 m přek. rozběhy

16:35

 

100 m přek. rozběhy

 

 

16:45

 

 

110 m přek. FINÁLE

 

16:55

100 m přek. FINÁLE

Koule

 

 

17:00

Disk

 

 

100 m přek.FINÁLE

17:05

 

100 m přek. FINÁLE

 

 

17:20

 

60 m rozběhy

 

 

17:35

60 m rozběhy

Dálka kvalifikace (460)

 

 

17:45

VYHLÁŠENÍ – překážky, koule žákyně, koule žáci, disk a dálka dorostenky

17:50

 

 

 

100 m rozběhy

18:00

 

 

100 m rozběhy

Koule

 

18:15

 

Tyč – zákl.výška2.05

Disk

 

1500 m

Tyč zákl. výška 2.05

18:20

 

1500 m

 

 

18:30

1500 m

 

 

 

18:35

Dálka kvalifikace (490)

 

1500 m

 

18:45

 

60 m FINÁLE A, B

 

 

18:50

60 m FINÁLE A, B

 

 

 

19:00

VYHLÁŠENÍ – 1500 m, výška a disk žáci, výška a koule dorostenci, disk žákyně

19:05

 

 

 

100 m FINÁLE A, B

Koule

19:10

100 m FINÁLE A, B

 

 

 

19:20

 

300 m

Disk

 

19:30

300 m

 

 

 

19:40

VYHLÁŠENÍ – 60m, 100 m

19:45

 

 

Trojskok

400 m

19:50

 

 

400 m

 

20:00

VYHLÁŠENÍ – 300 m, tyč žákyně, tyč a koule dorostenky

 

 

 

 

 

20:05

 

 

 

4 x 100 m

20:10

 

 

4 x 100 m

 

20:20

 

4 x 60 m

 

 

20:25

4 x 60 m

 

 

 

20:30

VYHLÁŠENÍ – 400 m, štafety, trojskok a disk dorostenci

Poznámka: z kvalifikace žákovské dálky postoupí do finále všichni kteří splní  limit, případně se doplní o další podle  dosažených výkonů do počtu 12.

SOBOTA 8. června 2013

 

ŽÁCI

ŽÁKYNĚ

DOROSTENCI

DOROSTENKY

10:00

Tyč zákl. výška 2.30

Oštěp

Dálka

Kladivo

1500 m překážek

10:10

1500 m překážek

 

 

 

10:20

 

 

2000 m překážek

 

10:35

VYHLÁŠENÍ – překážkové běhy

10:40

 

150 m

 

 

11:00

150 m

Kladivo

 

Kladivo

11:25

Oštěp

Dálka

Tyč zákl. výška 2.80

200 m

11:35

 

 

200 m

 

11:45

VYHLÁŠENÍ – 150 m, 200 m,dálka dorostenci,Tyč žáci, Oštěp žákyně,

Kladivo dorostenci,dorostenky,žákyně

11:55

 

200 m překážek

 

 

12:05

200 m překážek

 

 

 

12:20

Kladivo

 

 

800 m

12:25

 

 

800 m

 

12:30

Dálka  FINÁLE

800 m

 

Oštěp

12:40

800 m

 

 

 

12:45

VYHLÁŠENÍ – 200 mm překážek, 800 m, oštěp žáci, dálka žáci, tyč dorostenci

12:50

 

Výška  zákl.výška 1.35

 

300 m překážek

Výška zákl.výška 1.35

13:00

 

 

300 m překážek

 

13:15

 

 

 

3000 m

13:30

 

 

3000 m

Oštěp

Trojskok

13:45

VYHLÁŠENÍ – 3000 m, 300 m překážek,oštěp dorostenky, dálka a kladivo žáci

13:50

 

4 x 300 m

 

 

13:55

4 x 300 m

 

 

 

14:10

 

 

 

4 x 400 m

14:15

 

 

4 x 400 m

 

14:30

VYHLÁŠENÍ –oštěp dorostenci, výška a trojskok dorostenky, výška žákyně, štafety

Při štafetách 4x400m se poběží pražský přebor juniorských kategorií této disciplíny