archiv soutěží

Podzimní běhání - 6. ročník

Kdy: 19. říjen 2013 - Sobota
Začátek: 09:30
Činovníci:Technický ředitel: Jindřich Linhart
Hlavní rozhodčí: Adriana Dvořáková
Místo konání:Prezentace v areálu Sportovní Jižní Město, o.p.s. Hrabákova 2001/21, Praha 11, v sousedství ZŠ Pošepného. Závod se uskuteční v přilehlém Kunratickém lese (Loc: 50°1´43.493´´N, 14°28´55.869´´E)
Pořadatel:Městská část Praha 11 a Sportovní Jižní Město o.p.s.
Ředitel závodů:Ing. Libor Mašín
Zápisné:předem přihlášení 30,-Kč, na místě 50,-Kč

Doplňující informace:

Závod se uskuteční pod záštitou 1. zástupce starosty městské části Prahy 11
PaedDr.Mgr.Ladislava Kárského

Součástí závodu je Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2013
pro kategorie žactva a dorostu
www.bezeckenadeje.cz

Povrch trati: smíšený - převážně asfalt, drobný štěrk, lesní cesty

Přihlášky
online registrace: do pátku 18.10. 2013 do 20.00 hodin možná na www.bezeckenadeje.cz, www.sportovnijiznimesto.cz  
na místě: v závodní kanceláři ve sportovním areálu od 8.45 hod., nejpozději 40 minut před startem kategorie

Doprava
metro C stanice Chodov, 10 - 12 min pěšky

Šatny, sprchy a občerstvení
k dispozici ve sportovním areálu

Výsledky budou průběžně vyvěšovány v prostoru sportovního areálu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webu: SJM o.p.s. www.sportovnijiznimesto.cz, www.bezeckenadeje.cz

Kategorie a časový rozpis
9.30      žákyně mladší                       2000 - 2001                       1300 m
9.40      žáci mladší                           2000 - 2001                         1300 m
9.50      žákyně starší                        1998 - 1999                         1900 m
10.05     žáci starší                             1998 - 1999                         1900 m
10.20     1. vyhlašovací blok
10.30     broučci                                  2009 a mladší                       100 m
10.40     přípravka žákyně I.             2006 - 2008                           300 m
10.50     přípravka žáci I.                   2006 - 2008                           300 m
11.00     přípravka žákyně II.            2004 - 2005                           650 m
11.10     přípravka žáci II.                  2004 - 2005                           650 m                 
11.20     přípravka žákyně III.           2002 - 2003                           650 m
11.30     přípravka žáci III.                 2002 - 2003                           650 m
11.45     2. vyhlašovací blok
11.45    
dorostenky                           1996 - 1997                         3800 m
juniorky                                 1994 - 1995                         3800 m
ženy do 34 let                      1979 - 1993                         3800 m
ženy 35-44 let                      1969 - 1978                         3800 m
ženy nad 44 let                    1968 a starší                        3800 m
dorostenci                            1996 - 1997                         3800 m
12.15     3. vyhlašovací blok
12.15     junioři                                    1994 - 1995                         5700 m
muži do 39 let                      1974 - 1993                         5700 m
muži 40-49 let                     1964 - 1973                         5700 m
muži 50-59 let                     1954 - 1963                         5700 m
muži nad 59 let                   1953 a starší                        5700 m
12.45     4. vyhlašovací blok

Vyhlášení vítězů a věcné ceny vyhlášení výsledků bude provedeno v uvedených blocích, závodníci na 1. - 3. místě ve všech kategoriích obdrží hodnotné věcné ceny

Doprovodný program ve sportovním areálu
Dětská atletika
Skákací hrad
Prohlídka hasičské techniky a vozu záchranné služby

Upozornění
- závodí se dle platných pravidel atletiky Českého atletického svazu
- závodníci startují na vlastní nebezpečí, děti startují na zodpovědnost a za dozoru rodičů nebo zákonných zástupců
- za odložené věci pořadatel neručí

Organizační tým přeje všem účastníkům příjemné zážitky z běhání.