archiv soutěží

II. předvánoční laťka v Rudné s podporu města

Kdy: 19. prosinec 2013 - Čtvrtek
Začátek: 15:00
Disciplíny:skok vysoký
Místo konání:Rudná, tělocvična ZŠ Rudná, Masarykova ul. 878/115 vchod z ulice V Aleji
Pořadatel:Atletik Rudná
Přihlášky:Elektronickou poštu na e-mail: arzavody@seznam.cz nebo přímo na místě nejpozději 30min před zahájením soutěže dané kategorie.
Ředitel závodů:Miroslav Donchev
Zápisné:20,-Kč/start

Doplňující informace:

Činovníci
Ředitel závodů:                      Miroslav Donchev
Technický ředitel závodů:      Miroslav Pavlíček
Technické zabezpečeni:         správce sportovního areálu ZŠ Rudná
Kancelář:                                Iveta Rudová
Moderátor:                            Jan Ruda
Hlavní rozhodčí:                     Zdeněk Simon

Pravidla:                                 Závodí se podle platných pravidel atletiky a těchto propozic
Upozornění:                            Za zdravotní způsobilost odpovídá přihlašovatel závodníka

Závodní kategorie a základní výšky/zvyšování:
Přípravka dívky (roč. 2003,2004,2005) a Přípravka hoši (roč. 2003,2004,2005)
- 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100,105,110 cm a dále po 3 cm
Mladší žákyně (roč. 2000 – 2002 ) - 105, 110, 115, 120, 125,130,135,140 cm dále po 3 cm
Starší žákyně (roč. 1998 - 1999) - 115, 120, 125, 130, 135, 140 cm dále po 3 cm
Mladší žáci (roč. 2000 – 2002) -110, 115, 120, 125,130,135,140 cm dále po 3 cm
Starší žáci (roč. 1998 - 1999) - 130, 135, 140,145,150,155,160,165 cm dále po 3 cm
Dorostenci (roč. 1996-1997)-165, 170, 175, 180, 185 dále po 3 cm,

Časový pořad:
I. doskočiště                                                  II. doskočiště
15.00 Přípravka dívky                                              Ml. žáci
15.40                                                                         St. Žáci
16.10 Produkce tanečního klubu Rudná
16.20 Slavnostní vyhlášení vítězů I. blok                   
16.30 Přípravka hoši                                                  Ml. žákyně
17.10                                                                         St. Žákyně
17.40                                                                          Dorostenci /max. 6 závodníků/*
18.00 Produkce klubu bojového  umění Rudná
18.10 Slavnostní vyhlášení vítězů II blok
18:15 Vyhlášení atleta roku 2013 a týmového atleta roku 2013
*na pozvánku

Přihlášky:

Elektronickou poštu na e-mail: arzavody@seznam.cz nebo přímo na místě nejpozději 30min před zahájením soutěže dané kategorie. Pořadatel si vyhrazuje právo omezit počet účastníků do určitého počtu atletů v kategorii. Určující pro zařazení do startovní listiny bude datum zaslání přihlášky. O případném nepřijetí k závodu budou přihlášení informováni do 17. 12. Emailem a na webu atletikrudna.cz.
Prezence:        nejpozději 20 min před zahájením soutěže příslušné kategorie uhrazením startovného
Poznámky:
- po příchodu do budovy jsou k dispozici chlapecké a dívčí šatny k převlečení
- vstup do tělocvičny haly je možný pouze v čisté sportovní sálové obuvi se světlou podrážkou
- pořadatelé si vyhrazují právo upravit časový harmonogram a základní výšky podle počtu přihlášených závodníků
Technická ustanovení:
- závodí se na dvou sektorech pro skok vysoký
- závod je veřejný, povrch tělocvičny je umělá hmota – nelze použít tretry, skákat je možné pouze v čisté sálové obuvi
- závody budou s hudebním doprovodem, taneční produkcí a ukázkami bojových umění
- závodníci si mohou donést vlastní hudební nahrávky na CD (je nutné se v dostatečném předstihu domluvit s technikem)
Odměny:
- závodníci na prvních třech místech všech kategorií obdrží medaile, diplom a věcné ceny
- všichni startující dostanou vánoční dáreček