archiv soutěží

Přebor Prahy staršího žactva

Začátek: 13 Února 2014 16:00
Konec: 14 Února 2014 19:00
Disciplíny:60m, 150, 300m, 800m, 1500m, 60m překážek, výška, dálka, tyč, koule, 4x300m, žáci 3000m
Místo konání:přetlaková hala Strahov
Pořadatel:z pověření PAS pořádá USK Praha a SK ZŠ Jeseniova
Přihlášky:od 7. 2. do 11. 2. 2014 do 24:00 hodin na www.atletika.cz
Ředitel závodů:Jan Ruda
Startují:ročníky 1999 a 2000

Doplňující informace:

Startují: ročníky 1999 a 2000
K závodům bude přijato maximálně 30 závodníků (závodnic) v běžeckých soutěžích a maximálně 20 závodníků (závodnic) v technických disciplínách. O startu závodníka (závodnice) rozhodne na základě dosažených a nahlášených výkonů technický delegát přeboru a tuto skutečnost oznámí prostřednictvím webových stránek PAS a ČAS nejpozději dne 12. 2. 2014 do 15:00 hodin.

Vedoucí činovníci:
ředitel závodů – Jan Ruda
hlavní rozhodčí – JUDr. Zdeněk Simon
technický delegát – Milan Gála ml.

Časový pořad:
Čtvrtek 13. 2. 2014
16:00                                       tyč žákyně (základní výška1.90 m)
16:30 60 m žákyně-R
16:45 60 m žáci-R                                 koule žáci
17:00 60 m př. žákyně-R
17:15 60 m př. žáci-R
17:30 60 m žákyně-F AB           tyč žáci (základní výška 2.10 m)
17:40 60 m žáci-FAB
17:50 1. vyhlášení vítězů (tyč žákyně, koule žáci, 60 m obě kategorie)
17:55 60 m př. žákyně-F AB
18:05 60 m př. žáci-F AB                       koule žákyně
18:10 3000 m žáci
18:30 150 m žákyně-R
19:00 2. vyhlášení vítězů (60 m př. obě kategorie, tyč žáci, koule žákyně, 3000 m žáci)
19:10 150 m žáci-R

Pátek 14. 2. 2014
16:00                                       výška žáci (základní výška1.35 m)
16:10 150 m žákyně-F ABC
16:25 150 m žáci-F ABC            dálka žákyně
16:45 800 m žákyně
17:00 800 m žáci
17:15 1. vyhlašování vítězů (150 m, 800 m obou kategorií, výška žáci)
17:25 300 m žákyně                  výška žákyně (základní výška 1.25 m)
17:50 300 m žáci                      dálka žáci
18:10 1500 m žákyně
18:20 1500 m žáci
18:30 2. vyhlašování vítězů (300 m, 1500 m obou kategorií, dálka žákyně, výška žákyně)
18:35 4x300 m žákyně F
18:45 4x300 m žáci F
18:55 3. vyhlašování vítězů (dálka žáci, štafety obou kategorii)