archiv soutěží

Pohár družstev přípravek 2015 – I. kolo

Kdy: 27. duben 2015 - Pondělí
Začátek: 16:30
Disciplíny:60 m, skok daleký s rozběhem, hod kriketovým míčkem
Místo konání:Podvinný mlýn
Pořadatel:A.C. Sparta Praha
Přihlášky:Předkládají oddíly formou abecedního seznamu družstva elektronickou poštou na adresu vtikal@volny.cz nejpozději do pátku dne 24. dubna 2015 a to do 22:00 hodin
Ředitel závodů:Vladimír Tikal
Startují:„STARŠÍ“ - chlapci a dívky narození v roce 2004, 2005 a 2006. (ročník 2004, pouze chlapci a dívky, kteří nestartují v soutěži družstev MPD mladšího žactva)

Doplňující informace:

Pohár družstev přípravek v roce 2015 je soutěží družstev pražských atletických oddílů z Prahy 8 a Prahy 9.

Účastníci
Družstva oddílů AC Praha 1890, A.C. Sparta Praha, Atletika Človíček, Počernice, ŠAK Novoborská,  ŠAK Mazurská

Složení družstva
Družstvo v každé věkové kategorii se skládá maximálně z 20 členů.
Družstvo v každém kole soutěže startuje na jmenný abecední seznam, který obsahuje jméno a příjmení a rok narození. Oddíl odpovídá za uvedené údaje a potvrzuje, že účastníci odpovídají rozpisu soutěže.

Disciplíny a další technická opatření
a)  ve skocích a hodech má každý člen družstva pouze dva pokusy
b)  v běžeckých soutěžích pořadatel stanoví rozběhy tak, aby v rozběhu startovali vždy závodnic obou družstev
c)  v bězích na 60 m starších se startuje z bloků;
c)  ve skoku dalekém se výkon měří od místa odrazu s tím, že pořadatel označí vhodným způsobem odrazové břevno

Časový pořad
16:35   60 m (Sparta- Počernice) Dálka ( AC 1890-Novoborská)   Kriket (Mazurská – človíček)
17:10   60 m (Mazurská-Človíček) Dálka ( Sparta-Počernice)       Kriket (AC 1890 –Mazurská)
17:55   60 m (AC 1890 – Novoborská) Dálka (Mazurská-človíček) Kriket (Sparta – Počernice)

Hodnocení
Po skončení kola pořadatel provede vyhodnocení tak že:
a)  stanoví pořadí v jednotlivých disciplínách samostatně pro dívky a chlapce
b)  ocení prvních 50 míst v disciplíně body od 1 bodu za první místo do 50 bodů za místo padesáté
c)  štafetové závody se do soutěže nebodují;
d)  při rovnosti výkonů se body dělí stejným dílem pro závodníky ze stejným výkonem
e)  vítězem kola se stane družstvo s nejnižším počtem bodů
f)  za vítězství v kole (družstvo s nejnižším počtem bodů) obdrží hlavní body, které se stanoví podle počtu účastníků +1, družstvo na druhém místě obdrží hlavní body ve výši počet účastníků -1, další družstva podle umístění vždy o jeden bod méně.