archiv soutěží

MPD mládeže, 1. kolo

Kdy: 18. květen 2010 - Úterý
Začátek: 16:30
Disciplíny:Junioři a dorostenci: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., dálka, výška, koule, disk; Juniorky a dorostenky: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., dálka, tyč, koule, disk
Místo konání:Juliska
Pořadatel:Dukla + Kotlářka

Doplňující informace:

Časový program I. kolo:
16:30    100 m př. DY     výška JI + DI                dálka DY           disk JY              koule JI
16:45    100 m př. JY
17:00    110 m př. DI
17:15    110 m př. JI                                                                  disk DY             koule DI
17:25                                                              dálka JY
17:30    100 m DY
17:40    100 m DI
17:50    100 m JY                       tyč JY + DY
18:00    100 m JI                                                                       disk JI              koule JY
18:15    800 m DY + JY                                      dálka DI
18:25    800 m DI + JI
18:40    200 m DY
18:50    200 m JY                                                                      disk DI             koule DY
19:00    200 m DI
19:10    200 m JI                                               dálka JI
19:20    3000 m DY + JY
19:35    3000 m DI + JI

Základní výšky vertikálních skoků
Dorostenky+juniorky výška 130cm a tyč 200cm.
Dorostenci+Junioři    výška 145cm a tyč 230cm.

ORGANIZACE
Soutěž má celkem čtyři soutěžní kola, z nichž dvě se uskuteční v jarní části hlavní sezóny a dvě v podzimní části hlavní atletické sezóny 2010.
V soutěži startují společná družstva juniorů, juniorek (ročník narození 1991-1992) a dorostenců, dorostenek (ročník 1993 a 1994).
Družstvo může mít maximálně 24 členů v každé kategorii a v jednotlivém kole (tzn. celkem 4x24).
Do soutěže se nezapočítávají výsledky pražských hostujících závodníků, kteří však mohou startovat za svůj mateřský oddíl.
Hostující mimopražští závodníci mohou startovat bez poplatků, jejich bodové zisky se nezapočítávají do Přeboru Prahy mládeže.
O případném startu mimo bodování nehostujících atletů rozhoduje řídící pracovník soutěže. Závodníci startující mimo bodování /pražští závodníci jiných kategorií a mimopražští nehostující závodníci kategorie mládeže/ uhradí pořadateli startovné ve výši 100,-Kč.
Řídící pracovníci při každém kole vypracují:
celkovou tabulku soutěže mládeže, ze které vzejde pořadí Přeboru Prahy
Řídící pracovníci po každém kole vypracují:
1/ tabulku pro kategorii dorostenců a dorostenek, z níž vzejdou semifinalisté MČR
2/ tabulku pro postup do semifinále juniorského mistrovství ČR, která bude výsledkem společné kategorie juniorů a dorostenců u chlapců a dorostenek a juniorek u dívek, a která bude vycházet z celkových výsledků obou kategorií v jednotlivých disciplínách, včetně hostujících závodníků.
Rozhodující pro výpočet bodů je soupiska předložená vedoucím družstva.

Postup
V kategorii dorostenců a dorostenek postupují první dvě družstva do semifinále soutěží družstev MČR.
V kategorii juniorů a juniorek postupují první tři družstva do semifinále soutěží družstev MČR.

Upozornění
Vítězové kategorie juniorů a juniorek uspořádají společně v sobotu 25. září 2010 semifinále mistrovství ČR družstev juniorů

Účastníci
ASK Slavia Praha                         SK ZŠ Jeseniova Praha
PSK Olymp Praha                        TJ Dukla Praha
USK Praha                                           SK Kotlářka Praha
SK SpartakPraha 4

Řídící pracovníci soutěže
Milan Urban                               milanurba@seznam.cz 722 541 642
Jaroslav Kubica                          jkubica@sp4.cz 608 937 831