archiv soutěží

Přebor Prahy mladšího žactva na dráze

Začátek: 28 Května 2015 16:30
Konec: 29 Května 2015 18:30
Činovníci:Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková
Technický delegát: Michal Krejčí
Místo konání:Praha 6, stadion DDM Kotlářka
Pořadatel:Z pověření Pražského atletického svazu zabezpečuje atletický klub SK Kotlářka.
Přihlášky:Podávají atletické oddíly prostřednictvím webových stránek ČAS do 26. 5. 2015 do 22.00 hodin a jsou současně odprezentováním.Startují: Mladší žáci a žákyně ročníky 2002 a 2003.
Ředitel závodů:Jitka Fialová

Doplňující informace:

Startují:
Mladší žáci a žákyně ročníky 2002 a 2003. Ke startu v technických disciplínách jsou oprávněni všichni, kteří splnili následující limity:

Žáci

Žákyně

 

Dálka

4.20 m

4.00 m

 

 

Výška

1.25 m

1.20 m

 

 

Koule

8.30 m

7.50 m

 

 

Kriketový míček

46.00 m

38.00 m

 

 

 

 

Ve vrzích, hodech a skocích obou kategorií bude z přihlášených vybráno maximálně
24 startujících podle stavu průběžných tabulek k datu 26. 5. 2015 v obou kategoriích.
Rozsah disciplín:
60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m překážek, výška, dálka, kriketový míček, koule žáci 3 kg, žákyně 2kg, 4 x 60 m, 4x300 m
Omezení startu:
Závodník smí startovat maximálně ve dvou individuálních soutěžích a štafetách.
Vyhlášení vítězů proběhne v co nejkratší době po ukončení disciplíny.
Rozcvičování:
Je povoleno pouze mimo hlavní stadion, v místech určených pořadatelem      
Časový pořad:
čtvrtek 28. května
16:30
60 rozběhy Žky                                                                        Koule  Žci
16:50
60 rozběhy Žci
17:10 800 m Žky                                Výška Žci
17:20 1500 m Žci                               Dálka Žky
17:25 60 m finále A,B Žky                                                                  Koule Žky
17:35 60 m finále A,B Žci
17:45 300 m Žky
18:00 300 m Žci
18:25 4x60 m Žky
18:35 4x60 m Žci

pátek 29. května
16:00
60 m př. rozběhy Žky kriket Žci
16:15 60 m př. rozběhy Žci                 Výška Žky
16:35
150 m Žky                                Dálka Žci
17:00 150 m Žci
17:30 kriket Žky
17:45 60 m př. finále Žky
17:55 60 m př. finále Žci
18:15 4x300 m žky
18:25 4x300 m žci