archiv soutěží

I. kolo Pražského poháru družstev mládeže

Kdy: 10. květen 2016 - Úterý
Začátek: 16:30
Disciplíny:DOROSTENCI A JUNIOŘI: 100, 200, 800, 3000, 110 př., dálka, výška, koule, disk, oštěp
DOROSTENKY A JUNIORKY: 100, 200, 800, 3000, 100 př., dálka, tyč, koule, disk, oštěp
Místo konání:Stadion SPARTA – Praha 9, Kovanecká 27 areál Podvinný mlýn
Pořadatel:A.C. Sparta Praha

Doplňující informace:

Vedoucí činovníci :    Vladimír TIKAL – ředitel závodů
Milan URBAN – řídící pracovník soutěží dorostenek a juniorek
Jan RUDA – řídící pracovník soutěží dorostenců a juniorů
Hlavní rozhodčí – podle delegace PAS
Základní výšky :       výška dorostenci a junioři -– 1.45 m  tyč dorostenky a juniorky – 2.20 m 
Přihlášky :               Podávají oddíly přes webovou stránku ČAS (http://www.atletika.cz)
prostřednictvím „kalendáře“. Stránka bude otevřena od pátku 6. května
do pondělí 9. května 2016 do 22:00 hodin.
Šatny :                   Jako převlékárny jsou umístěny v přilehlé sportovní hale. Zde jsou také umístěny záchody.
Dopravní informace :                     Na náš  stadion se dostanete metrem linkou B do stanice Českomoravská (stadion je vzdálen cca 500 m) nebo tramvají číslo 16 do  stanice Divadlo GONG (zde je vzdálenost 250 m)

Upozornění :           Pořadatel upozorňuje, že stadion nemá žadné kryté prostory a hygienická zařízení jsou umístěna v přílehlé sportovní hale.

V Praze dne 15. dubna 2016

ČASOVÝ POŘAD :

16:30

100 m přek. dorostenky

VÝŠKA dorostenci  junioři

DÁLKA

dorostenky

KOULE  junioři

DISK  dorostenci

OŠTĚP   dorostenky juniorky

16:45

100 m přek. Juniorky

17:00

110 m přek. dorostenci

17:15

110 m přek.    junioři

KOULE      dorostenci

17:25

DÁLKA  juniorky

DISK      junioři

17:30

100 m       dorostenky

17:40

100 m juniorky

17:50

100 m dorostenci

TYČ       dorostenky juniorky

18:00

100 m     junioři

KOULE     juniorky

OŠTĚP         junioři

18:15

800 m dorostenky juniorky

DÁLKA  dorostenci

DISK   dorostenky

18:25

800 m   dorostenci junioři

18:40

200 m     dorostenky

18:50

200 m   juniorky

KOULE   dorostenky

OŠTĚP  dorostenci

19:00

200 m   dorostenci

DISK         juniorky

19:10

200 m      junioři

DÁLKA         junioři

19:20

3000 m dorostenky juniorky

19:35

3000 m dorotenci junioři

ČASOVÝ POŘAD :

Návrat