archiv soutěží

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Kdy: 20. červen 2010 - Neděle
Začátek: 10:00
Místo konání:atletický stadion ASK Slavia Praha – Eden, Vladivostocká 10, Praha 10

Doplňující informace:

Přihlášky:
Přes web ČAS (www.atletika.cz) od 11. 6. 2010 do 19. 6. 2010 do 18:00 hodin


ROZCVIČOVÁNÍ PROBÍHÁ ZÁSADNĚ MIMO HLAVNÍ PLOCHU STADIONU

Časový pořad:
10:00                                                                        kladivo M, JI
11:00                                            tyč Ž+Jky (270)   kladivo Ž, Jky
12:30                                dálka JI                             koule JI   oštěp Ž+Jky
13:30   100 m př. Ž + Jky R  dálka M                                          
13:45   110 m př. JIR                                                                  oštěp M+Ji
13:55   110 m př. M R                                           
14:05   100 m Ž+Jky R
14:15   100 m JIR                                            
14:25   100 m MR               dálka Ž+Jky                      koule  M   
14:40    800m Ž
14:45    800 m M                            výška Ž+Jky (145)
14:55    Vyhlášení vítězů disk JI
15:10    110 m př. M F
15:15    110 m př. JI F        tyč M+Ji (300) + na domluvené výšce (420 cm?) bude soutěž přerušena na rozcvičení
15:20    100 m př. Ž  F                                                                        
15:25    100 m př. Jky F       
15:30    100 m ŽF A, B
15:35    100 m Jky F A, B ?  trojskok M+ JI (11)                                  
15:40    100 m JI F A, B                                               koule Ž+Jky
15:45    100 m M F A, B   
16:00    400 m Ž + Jky                                                                 disk M
16:10    400 m M + Ji
16:20    1500 m Ž+ Jky                   
16:30    1500 m M + Ji
16:45    400 m př. Ž + Jky                 výška M+ Ji (170)     
16:55    400 m př. M + Ji     trojskok Ž+Jky (9) - po skončení soutěže možnost závodu mužů z 13m ??
17:00    Vyhlášení vítězů
17:20    200 m Ž+Jky                                                                  disk Ž+Jky
17:30    200 m M+Ji
17:45    3000 m M + Ji
18:00    4x100 m Ž + Jky           
18:15    4x100 m M+ Ji
18:30   Vyhlášení vítězů
18:50    4 x 400 m  M
19:00    4 x 400 m  Ž        
19:10   3000 m Ž+Jky
19:30   3000 m př. M+Ji
19:45   3000 m př. Ž+Jky
20:00   Vyhlášení vítězů

Pokud pro malý počet přihlášených odpadnou rozběhy na 100 m př. a 110 m př., běží se finále v čase rozběhů a v čase finále proběhne vložený závod.