archiv soutěží

Závody atletických přípravek

Kdy: 30. září 2010 - Čtvrtek
Začátek: 16:00
Místo konání:atletický stadion ASK Slavia Praha – Eden, Vladivostocká 10, Praha 10
Pořadatel:ASK Slavia Praha

Doplňující informace:

Účastníci:   
nejmladší žáci a žákyně – ročník narození 1999 – 2001,
mini žáci a žákyně (někdy označována jako elevové) – ročník narození 2002  a mladší, z atletických oddílů:

Startovné:   
20Kč/disciplína

Disciplíny:   
60 m, 150 m, 600/800 m, dálka, kriket

Omezení startu
:  
děti startují max. ve DVOU disciplínách;

Přihlášky
na místě v závodní kanceláři po zaplacení startovného a vyplnění přihlašovacího lístečku, nejpozději 30 min. před zahájením disciplíny;

Na závody je dohodnuta elektrická časomíra, atletickou kancelář a startéra zajišťuje ASK Slavia Praha

Medaile, diplomy a odměny zajistí ve spolupráci s magistrátem Hlavního města Prahy a městskou částí Praha 10 ASK Slavia Praha. Součástí závodů bude opět i možnost objednávek oddílového sportovního vybavení od firmy Adidas;

Ředitel závodů:    Josef Šrámek;
technický ředitel:    Petr Šarapatka;
hlasatel:     Petr Novotný;
vedoucí závodní kanceláře:      Milan Urban;
kamera:    Vladimír Hojka;
zdravotní zabezpečení:   Zuzana Humlová

Časový pořad, který je součástí propozic má pořadatel právo vzhledem k aktuálnímu průběhu závodů a počtu účastníků měnit. Závodníci mohou používat tretry s hřeby max. 9 mm.

ČASOVÝ POŘAD:   
ml.žákyně           ml. žáci          žákyně -elévové   žáci - elévové
1999 – 2001         1999 – 2001       2002 a ml.        2002 a ml.
16:00          60 m žky              dálka žci         dálka mini D        míček mini H
16:15                                                                                   60 m mini H
16:30          míček žky                                  60 m mini D
16:45                                     60 m žci
17:00         dálka žky                                    míček mini D      dálka mini H
17:10                                                           150 m mini D
17:15                                                                                    150 m mini H
17:25         150 m žky             míček žci
17:40                                     150 m žci
18:00                                                            600 m mini D
18:10                                                                                     600 m mini H
18:25           800 žky       
18:35                                       800 m žci     
18:50  vyhlášení

Časový pořad bude upravován dle počtu přihlášených na jednotlivé disciplíny!!!
Děkujeme za pochopení!!!