Aktuality

20.květen 2011

Pohár pražských běžeckých nadějí po jarní části

 
Pohár pražských běžeckých nadějí 2011 završil svojí jarní část posledním závodem, který proběhl 15. 5. 2011 v Klánovickém lese.

Mladé běžkyně a běžci po celé jaro sbírali body do toho poháru, který probíhá již několikátým rokem a těší se velké oblibě mezi závodníky, trenéry, rodiči a diváky. V některých kategoriích je již o favoritech pro podzimní část jednoznačně rozhodnuto, ale na ostatních pozicích je ještě boj otevřený. Největší boj o první pozice bude především v kategorii starších žáků kde si průběžné vedení drží Martin Kostohryz ze Spartaku Praha 4 před jeho pronásledovateli Obhlídalem, Svěchotou a Hanákem.

Mezi děvčaty se čeká velký boj v kategorii dorostenek. Tato kategorie bývá méně obsazovaná a proto se vítězkou může stát skoro kdokoliv, kdo se zúčastní několika závodů poháru. V kategorii stojí za zmínku kategorie přípravek kde si velký náskok vytvořila Anička Kerbachová ze Spartaku Praha 4. Její náskok na druhou v pořadí Terezu Paráskovou z SK Kotlářka činí 37 bodů.

Ve všech kategoriích, ale bude vrcholit boj o zbytek medailových pozic. V letošním roce totiž získají ceny závodníci na 1. až 5. místě.

Přijďte si zazávodit a „Zažijte chuť vítězství“. Více na www.bezeckenadeje.cz

Tomáš Linhart