Aktuality

29.červen 2011

Pražští atleti a atletky druzí na LODM 2011

 
Na 5. Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci obsadila reprezentace Prahy druhé místo, zde je přehled startů starších a mladších žáků z Prahy. Náměstek primátora hl. m. Prahy přijme v září 2011 na pražské radnici všechny medailisty.

(Termín přijetí u náměstka primátora opět zveřejníme na stránkách PASu.)

Madší žákyně

D'Ambrosca  Anna     Dálka Kv.469/6    Dálka F 431/11

Duchoňová Andrea     800m R  2:28,31/3    800m F 2:29,95/6

Jarešová Lucie     60m př.R 14.81/8

Jehličková Adéla     Kriket Kv 45.47/6

Jirmanová Karolína     60m R  8,31/3    60m Sm 8,29/3    60mF 8,33/7        300m R  44.95/3

Kerbachová Anna     60m R  8,57/3    60m SM 8,54/5            300m R  44.81/2    300m F 45.48/8

Kovářová Tereza     Kriket Kv 43.17/7

Mitrovičová Lea     800m R  2:28,73/3    800m F 2:29.25/5

Semecká Tereza     60m př.R 9.45/2    60m př.F 9.66/2        Dálka Kv.465/5    Dálka  F 454/9

Švábiková Amelie     Výška Kv. 140/8=    Výška F 140/15

Zafarová Johana     Výška Kv. 140/5=    Výška F 143/12

Jirmanová,Herynková,    4x60 m R     4x60 m F

Kerbachová, Semecká     31.32/1    31.05 1

Mitrovičová, Duchoňová    3x300 m F

Herynková,    2:17.69/6


Mladší žáci

Běhounek Matěj     60m R 8.42/4        300m R 42.68

Cvrček Jan     800m R 2:31.02/8        Dálka Kv. 500/3    Dálka F 487/9

Havel David     60m př. R 10.44/4

Kisiala Jan    300m R 41.31/2    300m F 40.98/3        60m př. R 9.90/1    60m př. F 9.86/1

Kubala Michal     60m MB 8.44/2

Kubát Zdeněk     Výška Kv. 145/6=

Rataj Dominik     60m R 8.46/6

Souček Jakub     800m R 2:22.74/3    800m F 2:36:28/10        Kriket Kv. 62.24/2    Kriket F 59.44/6    Pátková Dominika

Soukup Jiří     Kriket Kv. 47.61/8

Štěpánek Tadeaš    Výška Kv. 150/7    Výška F 140/11

Štogl Ondřej     Dálka Kv. 503/3    Dálka F 521/5

Rataj,Kubelka,    4x60m R    4x60m F

Běhounek,Kisiala    31.48/2    30.95/2

Štogl, Cvrček     3x300 F

Kubala.    2:14.44/6


Starší žákyně

Branná Zuzana     800m R  2:25.23/3

Burianová Barbora    300m RMB 45.43/2

Kratochvílová Alžběta    300m R 42.56/3

Mrkvičková Simona     800m R 2:30.06/5

Myslíková Natalie     100m př. R 15.66/3        Dálka Kv. 514/4    Dálka F 525/5

Nečinová Anna     Koule Kv. 11.57/2    Koule F 12.58/1

Pátková Dominika     60m R 8,31/5        Dálka Kv.496/6

Rajmanová Eliška     60m R 8.29/5        300m R  44.31/5

Růžičková Zuzana     Výška Kv. 138/12

Skálová Annemarie     100m př. R 14.98/1    100m př. F 14.81/2

Svárovská Lada     Výška Kv.153/1=    Výška F 168/4        Kriket Kv. 11.77/1    Kriket F 11.51/5

Šímová Lucie     Oštěp Kv. 20.10/9

Zitová Tereza     Oštěp Kv. 31.62/1    Oštěp F 28.03/9

Skálová,Rajmanová,    4x60m R     4x60m F

Pátková,Myslíková     30.33/2    30.27/3

Burianová,Kopecká,    3x300m F

Kratochvílová,    2:11.76/8


Starší žáci

Cubínek Václav     Dálka Kv. 520/11

Danybyl Matěj     Dálka Kv. 602/1    Dálka F 583/6        Oštěp Kv. 42.77/5    Oštěp F 46.55/4

Hotový Luboš     1500m R 4:30.63/1    1500m F 4:18.47/2

Kolář Adam    Koule Kv. 11.52/8

Kukal Jan     1500m R 4:30.21/2    1500m F 4:24.46/4

Linhart Jakub     60m R  7.81/5

Mahorko Luboš     300m R 38.78/3

Pacák Daniel     Výška Kv, 165/8=

Sekyra Daniel     100m př. R 14.89/4        Výška Kv. 170/1=    Výška F 179/6

Šmegul Filip     60m R  7.92/5

Trnka Filip     Koule Kv. 10.15/9        Oštěp Kv. 40.73/7

Štogl, Cvrček,    3x300 m F

Kubelka,    1:59,28/5

 

Přehled ke stažení v xls je zde.

Kompletní výsledky jsou zde.