Aktuality

3.leden 2012

Termínová listina PAS 2012

 
Termínovku schválil výbor PAS v prosinci.

Přebory Prahy jednotlivců

19. 5.         Přebor Prahy M+Ž+J                Strahov
31. 5. – 1. 6.    Přebor Prahy mladšího žactva            Eden
8. – 9. 6.     Přebor Prahy staršího žactva a dorostu        Děkanka
13. – 14. 10.    Přebor Prahy ve vícebojích            Juliska
13. 10.        Přebor Prahy v přespolním běhu            Motol

Soutěže družstev mladšího žactva
Březen        přespolní běh
3. 5.        I. kolo dvojboje ml. žactva
24. 5.        II. kolo dvojboje ml. žactva
14. 6.        III. kolo dvojboje mladšího žactva
19. 9.        Semifinále mladšího žactva
26. 9.        Finále mladšího žactva

Soutěže družstev staršího žactva
9. 5.        I. kolo staršího žactva
23. 5.        II. kolo staršího žactva
20. 6.        III. kolo staršího žactva
5. 9.        I. finále staršího žactva
12. 9.        II. finále staršího žactva

Soutěže družstev mládeže
15. 5.        I. kolo Pražského poháru mládeže
12. 6.        II. kolo Pražského poháru mládeže
28. 8.        I. kolo PP jednotlivých kategorií mládeže
13. 9.        II. kolo PP jednotlivých kategorií mládeže

Přebor Prahy družstev mužů a žen
22. 5.        I. kolo M + Ž
7. 6.        II. kolo M + Ž
28. 6.        III. kolo M + Ž
4. 9.        IV. kolo M + Ž        

Veřejné závody D + J + M + Ž
1. 5.        VZ PAS                     Děkanka
4. 5.         VZ PAS                        Eden
8. 5.         VZ PAS                        Děkanka
11. 5.        VZ PAS                        Eden
22. 5.        VZ PAS                        Eden
27. 6.        VZ PAS                        Děkanka    

VZ žactva
23. 4.        VZ PAS žactva                    Děkanka
16. 5.        VZ PAS žactva                    Eden
6. 6.        VZ PAS žactva                    Eden
25. 6.        VZ PAS žactva                    Eden

Další závody
5. 5.         Opatovská desítka v chůzi                Opatov
22. 5.        Krajské finále Poháru rozhlasu            Strahov
5. 6.        Praga Academika                Strahov
11. 6.        Memoriál Josefa Odložila                Strahov
20. 6.        Pražská tyčka                    Václavské náměstí
21. 6.        Pražské memoriály (Extraliga)            Eden
23. – 24. 6.    MČR kategorií mládeže                Praha – Strahov
1. – 2. 9.    MČR do 22let                    Eden
29. 9.         Meziměstské utkání Praha – Brno            Brno

VZ přípravek
10. 5.        VZ přípravek                    Eden
13. 6.        VZ přípravek                    Eden
4. 10.        VZ přípravek                    Eden