Aktuality

10.březen 2010

Osm medailí z Jablonce

Sérii mistrovství České republiky v halové atletice uzavřelo mistrovství nejmladší věkové kategorie. Žáci a žákyně měli vyvrcholení halové sezóny v Jablonci nad Nisou. Z Prahy se MČR zúčastnili atleti a atletky devíti pražských oddílů, z nich pět si odvezlo cenné kovy.

Co do kvality byla nejúspěšnější výprava SK ZŠ Jeseniova, když zásluhou Kristýny Kobiánové získala zlato na 60 m a bronz na 150 m . Naopak nejvíce medailí získala ASK Slavia – tři bronzy , Karolína Fajcová na 1500 m, Jan Šíp na 800 m, který bodoval také se štafetou 3x300 m spolu s Kotarbou a Pecnem. Mistrovský titul získala ještě závodnice USK Praha Eliška Kopečná ve skoku o tyči. Stříbrnou medaili vybojoval v běhu na 150m Jan Šafránek z Aktisu. Osmou medailí je bronz závodnice Dukly Moniky Krejčí ve skoku vysokém.