Aktuality

5.březen 2012

Pražská termínová listina 2012

 
Přehled závodů konaných v Praze v hlavní části sezony doplněný o republikové (ne)mistrovské soutěže.

Březen
21. 3.           I. kolo Adidas běžeckého poháru - I. kolo MPD Ml. žactva skup. A  Džbán
28. 3.           II. kolo Adidas běžeckého poháru - I. kolo MPD Ml. žactva skup. B  Vítkov

Duben
4. 4.           III. kolo Adidas běžeckého poháru- I. kolo MPD Ml. žactva skup. C Hvězda
11. 4.           IV. Kolo Adidas běžeckého poháru                                       Butovice
23. 4.           1. VZ PAS žactva                                                              Děkanka
25. – 26. 4.   Koptík cup – víceboje                                                                 Eden
26. 4.           2. VZ PAS žactva                                                              Jeseniova

Květen
1. 5.           1. VZ PAS                                                                        Děkanka
3. 5.           II. kolo MPD mladšího žactva – 1. dvojboj                                     dle losu
4. 5.                    2. VZ PAS                                                                        Eden
5. 5.           Opatovská desítka v chůzi                                                 Opatov
8. 5.                    3. VZ PAS                                                                        Děkanka
9. 5.           I. kolo staršího žactva                                                                dle losu
9. – 16. 5.     obvodní kola Poháru rozhlasu
10. 5.           1. VZ přípravek                                                                Eden
11. 5.           4. VZ PAS                                                                        Eden
15. 5.           I. kolo Pražského poháru mládeže                                       Eden
16. 5.           3. VZ PAS žactva                                                              Eden
19. 5.           Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek                                     Strahov
19. – 20. 5.   Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů a juniorek         Stará Boleslav
22. 5.           Krajské finále Poháru rozhlasu                                            Strahov
22. 5.           5. VZ PAS                                                                        Eden
22. 5.           I. kolo MPD M+Ž                                                             Děkanka
22. 5.           Memoriál Ludvíka Daňka                                                    Turnov
23. 5.           II. kolo staršího žactva                                                     dle losu
24. 5.           II. kolo dvojboje ml. žactva                                                        dle losu
25. 5.           Zlatá tretra Evropy                                                            Ostrava
26. 5.           I. kolo soutěží družstev /I.NL, II.NL/                                            dle losu
27. 5.           Praha – Brandýs, 109. ročník chodeckého závodu                       AC Praha 1890
30. - 31. 5.    Přebor Prahy mladšího žactva                                             Kotlářka

Červen
2. 6.             1. kolo extraligy                                                               Kladno
2. 6.             II. kolo soutěží družstev /I.NL, II.NL/                                  dle losu
5. 6.             Celostátní finále Poháru rozhlasu                                         Ústí nad Orlicí
5. 6.             Praga  Academica                                                             Strahov
6. 6.             4. VZ PAS žactva                                                              Eden
7. 6.             II. kolo MPD M + Ž                                                          Kotlářka
8. – 9. 6.      Přebor Prahy staršího žactva a dorostu                                 Děkanka
9. 6.             Mezistátní utkání juniorů a juniorek                                      Slovinsko
11. 6.           Memoriál Josefa Odložila                                                   Juliska
12. 6.           II. kolo Pražského poháru mládeže                                               Stromovka
13. 6.           2. VZ přípravek                                                                Eden
14. 6.           III. kolo dvojboje mladšího žactva                                      dle losu
16. – 17. 6.   Mistrovství ČR mužů a žen na dráze                                              Vyškov
20. 6.           III. kolo staršího žactva                                                    dle losu
20. 6.           Pražská tyčka                                                                  Praha
21. 6.           Pražské memoriály                                                           Eden

22. – 24. 6.   Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
na dráze    Strahov
25. 6.           5. VZ PAS žactva                                                              Eden
27. 6.           6. VZ PAS                                                                        Děkanka
28. 6.           III. kolo MPD M + Ž                                                         Přátelství
30. 6. – 1. 7. Mistrovství ČR žáků a žákyň                                  Olomouc                                           

Červenec
5. – 6. 7.       Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího
žactva ve vícebojích    Třinec
5. 7.             III. kolo soutěží družstev /I.NL, II.NL/                                dle losu
10. – 15. 7.   Mistrovství světa juniorů a juniorek                                               Barcelona
17. 7.           Mezistátní utkání dorostenců a dorostenek                                     Slovensko

Srpen

3. – 12. 8.     Olympijské hry                                                                 Londýn
18. 8.           Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek   Dolní Morava
25. 8.           IV. kolo soutěží družstev /I.NL, II.NL/                                 dle losu
28. 8.           I. kolo MPD mládeže všech kategorií                                             Děkanka

Září
1. – 2. 9.      Mistrovství ČR do 22let                                                      Eden
4. 9.           IV. kolo M + Ž                                                                 Podvinný mlýn
5. 9.           I. finále MPD staršího žactva                                                        dle losu
8. 9.           Mistrovství ČR družstev
9. 9.           Prolínací soutěže družstev o extraligu a I. ligu
12. 9.           II. finále MPD staršího žactva a finále B staršího žactva          dle losu
12. 9.           Hodinovka                                                                      Přátelství
13. 9.           II. kolo MPD mládeže všech kategorií                                  Přátelství
15. 9.           Mezistátní utkání do 22let
16. 9.           Prolínací soutěž mužů o II. ligu
19. 9.           Semifinále mladšího žactva                                                 dle losu
22. 9.           Mistrovství Čech družstev mládeže všech kategorií
26. 9.           Finále MPD mladšího žactva                                                dle losu        
28. 9.           Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek                   Jablonec n. Nisou
28. 9.           Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek                             Praha
29. 9.           MU Brno – Praha – mladšího žactva                                              Brno
29. 9.           Mezistátní utkání žáků a žákyň                                            Chorvatsko
30. 9.           Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek   Běchovice

Říjen
4. 10.           3. VZ přípravek                                                                Eden
6. 10.           Mistrovství ČR družstev starších žáků a žákyň                       
13. – 14. 10.  Přebor Prahy ve vícebojích všech kategorií                                     Strahov
14. 10.          Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií                    Motol