Aktuality

17.červenec 2012

Soutěže družstev po I. části sezony 2012

 
Přehled průběžného stavu soutěží družstev v Praze.

Muži

1. SK Kotlářka

346,5

22

2. SK Aritma

326

21

3. Sokol Král. Vinohrady

251

18

4. Sparta Praha "B"

209

14

5. Spartak Praha 4 - C

174

11

6. Sokol Kbely

144

11

7. AC Praha 1890

144,5

8

8. ČZU

39

3

Mládež

  1. ASK Slávia                                          977                        22
  2. SK ZŠ Jeseniova                                               511                        19
  3. Spartak Praha 4                                               401                        19
  4. ŠSK Újezd nad Lesy                        277                        15
  5. Univerzitní sportovní klub           226                        13
  6. SK Aritma                                           200                        13
  7. SK Kotlářka                                        202                        11
  8. Sparta                                                    99                           7
  9. Olymp                                                   94,5                       6
  10. Dukla                                                     74,5                       5
  11. Sokol Královské Vinohrady           53                           2

 

Starší žactvo

Skupina A

  1. SK Kotlářka Praha                           919 b.                                   14 h.b.
  2. SK ZŠ Jeseniova Praha                  967,5                                     13
  3. USK Praha                                          632                                        9
  4. ŠSK Újezd nad Lesy Praha           344                                        5
  5. AŠK Mazurská-Bohnice Praha   330,5                                     4

Skupina B

  1. ASK Slavia Praha                              1124 pom.b.                        13 hl.b.
  2. TJ Stodůlky                                        476,5                                     9
  3. PSK Olymp Praha                            470,5                                     9
  4. Spartak Praha 4                               395                                        7
  5. Dukla Praha                                       237                                        3

 

Do finále A postupují první tři týmy z obou skupin. První finále uspořádá 5. 9. SK Kotlářka, druhé finále společně s finále B uspořádá 12. 9. ASK Slavia.

Mladší žactvo

Skupina A

  1. ASK Slavia "A"                                                                  24
  2. Spartak P4 "A"                                                                 20
  3. ASK Slavia "B"                                                                 13
  4. Spartak P4 "B"                                                                 10
  5. AC Praha 1890                                                                  8

Dukla nehodnocena

Skupina B

  1. SK ZŠ Jeseniova                                               578                        22
  2. ŠSK Újezd nad Lesy                        666                        19
  3. ASK Slavia „C“                                   685,5                     18
  4. TJ Sokol Stodůlky                            1147                      13
  5. 5. Sokol Královské Vinohrady    1628,5                    7
  6. AC Sparta Praha                              1779,5                    5

 

Skupina C

1.            USK Praha                             429 p. b                             28 hlavních bodů

2.            SK Kotlářka                            907                                     21

3.            SC Radotín                         1.038                                     18

4.            AŠK Mazurská                  1.044.5                                18

5.            ŠAK Novoborská             1.141.5                                 15

6.            SK Aritma                           2.375                                        6

7.            SK Aktis                                               2.810                                        5

 

Semifinále A

Uspořádá: 19. 9. ASK Slavia

Účastníci:
ASK Slavia „A“ a „C“, ŠSK Újezd nad Lesy, SK Kotlářka, SC Radotín, Spartak P4 „B“, Sokol Královské Vinohrady, SK Aritma, SK Aktis

 

semifinále B

Uspořádá:  19. 9. SK ZŠ Jeseniova

Účastníci:

SK ZŠ Jeseniova, USK, Spartak P4 „A“, ASK Slavia „B“, TJ Sokol Stodůlky, AŠK Mazurská, ŠAK Novoborská, AC Praha 1890, Dukla, Sparta

 

Zpracoval: Jan Ruda