Aktuality

24.září 2012

Soutěže družstev ml. žactva v Praze před finále

 
Výsledky semifinále MPD mladšího žactva a informace k finále „A“ i „B“ MPD

Výsledky semifinále „A“ mladšího žactva

1.         ASK SLAVIA PRAHA „A“                                               386
2.         ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA                         169
3.         SK KOTLÁŘKA PRAHA                                       152
4.         SC RADOTÍN PRAHA                                           112
5.         ASK SLAVIA PRAHA „C“                                                100
6.         SK ARITMA PRAHA                                               17
7.         SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY PRAHA   12
8.         SPARTAK PRAHA 4 „B“                                           4

 

Výsledky semifinále „B“ mladšího žactva

  1. SK ZŠ Jeseniova                                                       233,5
  2. Univerzitní sportovní klub Praha                              192
  3. Spartak Praha 4 „A“                                                  136
  4. TJ Sokol Stodůlky o.s.                                              103
  5. AŠK Mazurská                                                            70
  6. Dukla Praha                                                                 67,5
  7. ASK Slavia „B“                                                          47,5
  8. ŠAK Novoborská                                                        40,5
  9. AC Sparta Praha                                                         34
    10.  AC Praha 1890                                                            28

Finále „A“ Přeboru Prahy mladšího žactva

Řídící pracovník: Jan Ruda

SK ZŠ Jeseniova Praha
SK Kotlářka Praha
SC Radotín Praha
ASK Slavia Praha „A“ – pořadatel
Spartak Praha 4 „A“
TJ Stodůlky Praha, o.s.
ŠSK Újezd nad Lesy – Praha
Univerzitní sportovní klub Praha

 

Finále „B“ Přeboru Prahy mladšího žactva

Řídící pracovník: bude upřesněn

AŠK Mazurská - pořadatel
Dukla Praha
ASK Slavia „B“
ŠAK Novoborská
AC Sparta Praha
AC Praha 1890
ASK SLAVIA PRAHA „C“
SK ARITMA PRAHA
SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY PRAHA
SPARTAK PRAHA 4 „B“

Oba závody se uskuteční ve středu 26. 9. 2012 v souladu se soutěžním řádem.