Aktuality

15.únor 2013

Informace pro zařazené do SCM

 
Vedoucí trenér sportovního centra mládeže Petr Šarapatka informuje zařazené atlety a trenéry pro Prahu 6-10.

a.) Většina z vás má již zkušenost z fungováním toho článku péče o talentovanou mládež, ale pro jistotu opakuji, že se jedná o centrum řízené Českým atletickým svazem, jehož smyslem je lehce finančně podporovat atletickou přípravu zařazených jedinců. Ideálně na soustředění, rehabilitaci atp.

Přesný seznam zařazených najdete zde, kde jsou i výkonnostní skupiny do nichž spadáte. V případě, že normálně sportujete a závodíte můžete v počítat s následujícími částkami:

skupina A = 5000Kč
skupina B = 4000Kč
skupina C = 2000Kč
skupinu E = VSCM = částku přiděluje šéftrenér ČAS na základě výkonnosti

b.) Od každého z Vás (u většiny to je v pořádku) mám mít souhlas se zařazením do SCM a potvrzení o platné lékařské prohlídce. Oboje mi bohužel chybí u závodníků přestoupených pod hlavičku SCM Praha 6-10 v podzimním přestupním termínu jmenovitě: Dvořáková B., Dvořáková K., Dvořák M., Kotrčová Z., Seifert D. Nic se neděje, souhlas se zařazením máte rovněž zde, tak mi jej prosím jen vyplňte a pošlete (je pravděpodobné, že jste tak už učinili na podzim, ale vaše dotazníky ke mně bohužel nedorazily, za což se omlouvám).

c.) Budete-li mít zájem už čerpat z přidělených finančních prostředků, tak mi nezapomeňte ideálně na můj mail včas nahlásit na jaké soustředění budete chtít částku čerpat a jakou formou (faktura, hotově atd.) u většiny z vás zajišťují tuto komunikaci trenéři. Připomínám, že mimo výše uvedené částky má každý z vás i nárok na čerpání 500 Kč na lékařskou prohlídku.

d.) Před koncem těchto úvodních informací o SCM Praha 6.-10. pro rok 2013 bych Vás rád požádal o vyplnění internetového dotazníku výzkumu (i ten je zde). Otevřete-li si jej, najdete tam odkaz na internetový anonymní dotazník, jehož cílem je zmapovat stravovací návyky mladých sportovců a vyvodit z nich přehledné a smysluplné závěry pro trenéry. Věnujete-li svých cca 15 minut vyplnění dotazníku, určitě nám tím pomůžete.

Myslím, že tímto jsem vyčerpal množství úvodních informací a v průběhu měsíce března vám pošlu hodnocení halové sezony a snad i přehled platných lékařských prohlídek. Držím palce, ať jsou i všechna další halová mistrovství úspěšná nejméně tak, jako halové MČR ve vícebojích z minulého týdne, kde jsme už vybojovali tři první letošní medaile: Bára Dvořáková a Honza Kisiala stříbro a Lada Svárovská bronz, všem samozřejmě gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.

V případě jakýchkoliv nejasností mě prosím kontaktujte na tomto mailu, popř. na telefonu 724702319

S pozdravem

Vedoucí trenér SCM pro Prahu 6-10 Petr Šarapatka