Aktuality

17.červenec 2013

Pořadí družstev Přeboru Prahy

 
... po první části sezóny 2013.


Muži:
SK Kotlářka                                        27 hlavních bodů             475,33 pomocných bodů
SK Aritma                                           22                                          285,83
AC Kovošrot                                      21                                          179,83
Spartak Praha 4 „C“                        17                                          160
Sokol Královské Vinohrady         15                                          134
Sokol Kbely                                       12                                          122
ČZU                                                      11                                          101
AC Praha 1890                                    6                                             83
AC Sparta Praha „B“                         4                                             80

Ženy:
SK Kotlářka “B”                 18 hlavních bodů             550  pom.bodů                       
AC Praha 1890                  14                                           222,5
USK Praha “B”                  11                                           229
SK Aritma                                             9                                           152,5
TJ ČZU Praha                                       8                                           153
AC Sparta Praha “B”                          2                                            64

Starší žactvo – skupina A:
SK ZŠ Jeseniova Praha                   17                                          1013,5 pomocných bodů
USK Praha                                          16                                            966,5                  
AŠK Mazurská-Bohnice Praha   12                                            380,5
SC Radotín                                           7                                             336,5
PSK Olymp Praha                              5                                             293,5
ŠSK Újezd nad Lesy Praha             5                                             250,5

Starší žactvo – skupina B:
ASK Slavia Praha „A“                      18 hlavních bodů             1337 pomocných bodů           
SK Kotlářka Praha                           15                                          860,5
Spartak Praha 4                             11                                             416
TJ Stodůlky Praha                             8                                           268,5
ASK Slavia Praha „B“                         7                                          165
SK Aktis Praha                                   4                                             66

První finále pořádá dne 29. 8. SK ZŠ Jeseniova. Druhé finále pořádá 4. 9. SK Slavia Praha.
Řídící pracovníci: Jitka Majetičová, Čeněk Klavrza

Mladší žactvo – skupina A:
SK Kotlářka                                          26 hlavních bodů             751 pomocných bodů
PSK Olymp                                           22                                         1.131
ASK Slávia „A“                     20                                         1.071
SK Aktis                                                 15                                         1.542
ASK Slávia „D“                     14                                         1.562
A.C. Sparta                                          11                                         1.633
AC Kovošrot                         5                                         2.267

Mladší žactvo – skupina B:
USK Praha                                          31 hl. bodů                         534 pom. b.       
Spartak Praha 4 „A“                       27                                          725
Stodůlky Praha                                24                                          965,5
AŠK Mazurská                                  22                                          1118
Spartak Praha 4 „B“                        14                                          1806
Aritma Praha                                      9                                           2223
Sokol Královské Vinohrady           9                                           2339
Atletik Rudná                                     8                                           2335

Mladší žactvo – skupina C:
SK ZŠ Jeseniova               „A“        30
ŠSK Újezd nad Lesy        26
ASK Slavia „B“                   25
SK ZŠ Jeseniova „B“        18
ASK Slavia „C“                   14                                          845
ŠAK Novoborská             14                                          876,5
SC Radotín                         13
AC Praha 1890                    3

Semifinále A pořádá 17. 9. SK Kotlářka - účastníci:
SK Kotlářka, Spartak Praha 4 „A“, ŠSK Újezd nad Lesy, Sokoil Stodůlky, ASK Slavia „B“, SK Aktis, Spartak Praha 4 „B“, ŠAK Novoborská, SC Radotín, Sokol Královské Vinohrady, AC Kovošrot, AC Praha 1890
Řídící pracovník: Jitka Fialová

Semifinále B pořádá 17. 9. USK Praha – účastníci:
USK Praha, SK ZŠ Jeseniova „A“, PSK Olymp, ASK Slavia „A“, AŠK Mazurská, SK ZŠ Jeseniova „B“, ASK Slavia „C“, ASK Slavia „D“, A.C. Sparta, SK Aritma, Atletik Rudná
Řídící pracovník: Jan Ruda

Upozornění:
Před semifinále mladšího žactva je nutné, aby vedoucí jednotlivých družstev předložili soupisky družstev!

Za spolupráce s jednotlivými řídícími pracovníky zpracoval:

Jan Ruda, předseda soutěžní komise PAS