Aktuality

10.září 2013

Informace k přeboru mladšího žactva

 
Nepřijaté přihlášky a minutový časový pořad k přeboru Prahy mladšího žactva, který se uskuteční 12. a 13. září na stadionu Sparty, Podvinný mlýn.

Pro soutěže přeboru Prahy mladšího žactva nebyly přijaty následující přihlášky :

60 m  žákyně
Urbanová  Růžena                     02        SK ZŠ Jeseniova   -  ročník narození
150 m žákyně
Sládková Martina                      98        ASK Slavia Praha – ročník narození
Eibichová Eliška                        02        ŠSK Újezd nad Lesy – ročník narození
Háková Tereza                         99        ŠSK Újezd nad Lesy – ročník narození
300 m žákyně        
Sládková Martina                      98        ASK Slavia Praha – ročník narození
800 m žákyně
Císařová Barbora                      97        Spartak Praha 4 – ročník narození
60 m přek. žákyně
Eibichová Eliška                        02        ŠSK Újezd nad Lesy – ročník narození
Dálka žákyně
Sládková Martina                      98        ASK Slavia Praha – ročník narození
Urbanová Růžena                      02        SK ZŠ Jeseniova – ročník n arození
Linhartová Veronika                  00        ASK Slavia Praha –limit
Pecháčková Gabriela                 01        ASK Slavia Praha – limit
Štěpánová Aneta                       01        ASK Slavia Praha – limit
Šťasná Veronika                       01        ASK Slavia Praha – limit
Pistorová Michaela                    01        SK ZŠ Jeseniova – limit
Sovová Natálie                          00        SK ZŠ Jeseniova – limit
Topolová Nikola                        00        Sk ZŠ Jeseniova – limit
Vyskočilova Nikola                    00        Spartak Praha 4 – limit
Svobodová Alžběta                    01        Kovošrot Praha – limit
Pefková Veronika                      00        ŠSK Újezd nad Lesy – limit
Brečkayová Žaneta                   00        ŠSK Újezd nad Lesy – limit
60 m žáci
Kraus Vojtěch                           02        ŠSK Újezd nad Lesy  - ročník narození
Doubrava Tomáš                      97        SK ZŠ Jeseniova – ročník narození
Kratochvíl Luboš                       02        ŠSK Újezd nad Lesy – ročník narození
150 m žáci
Kraus Vojtěch                           02        ŠSK Újezd nad Lesy  - ročník narození
Doubrava Tomáš                      97        SK ZŠ Jeseniova – ročník narození
300 m žáci
Kratochvíl Luboš                       02        ŠSK Újezd nad Lesy – ročník narození
Dálka žáci
Kárník Adam                            01         ASK Slavia Praha – limit
Varga Adama                            00        AŠK Mazurská – limit
Raus Matouš                             00        SK ZŠ Jeseniova – limit
Rybář Martin                             00        SK ZŠ Jeseniova – limit
Lazar Filip                                01        Kovošrot Praha – limit

V Praze dne 9. září 2013

Jitka Fialová, technický delegát přeboru Prahy mladšího žactva


Upravený minutový časový pořad přeboru Prahy mladšího žactva na základě přihlášek

ČTVRTEK 12. září  2013
16:30               60 m 1. rozběh žákyně                                                 Koule 3 kg FINÁLE žáci
16:33               60 m 2. rozběh žákyně
16:36               60 m 3. rozběh žákyně
16:39               60 m 4. rozběh žákyně
16:42               60 m 5. rozběh žákyně
16:45               60 m 6. rozběh žákyně
16:48               60 m 7. rozběh žákyně
16:51               60 m 8. rozběh žákyně
16:54               60 m 9. rozběh žákyně
16:57               60 m 10. rozběh žákyně
17:00               60 m 1. rozběh žáci
17.03                60 m 2.. rozběh žáci
17:06               60 m 3. rozběh žáci
17:09               60 m 4. rozběh žáci
17:10                                                              Výška FINÁLE žáci
17:12               60 m 5. rozběh žáci
17:15               60 m 6. rozběh žáci
17:18               60 m 7. rozběh žácí
17:20                                                              Dálka FIINÁLE žákyně
17:24               800 m 1. běh žákyně
17:25                                                                                              Koule 2 kg FINÁLE žákyně
17.28                800 m 2. běh žákyně
17:34               1500 m 1. běh žáci
17:40               1500 m 2. běh žáci
17:40              Vyhlášení vrh koulí žáků a běh na 800 m žákyň
17:48               60 m FINÁLE A žákyně
17:51               60 m FINÁLE B žákyně 
17:54               60 m FINÁLE A žáci
17:57               60 m FINÁLE B žáci
18:00               300 m 1. běh žákyně
18:04               300 m 2. běh žákyně
18:08               300 m 3. běh žákyně
18:12               300 m 4. běh žákyně
18:15 Vyhlášení výsledků ve skoku vysokém, v běhu na 1500 m žáků a 60 m žáků a žákyň
18:16               300 m 5. běh žákyně
18:24               300 m 1. běh žáci
18:28               300 m 2. běh žáci
18:32               300 m 3. běh žáci
18:36               300 m 4. běh žáci
18:40               300 m 5. běh žáci
18:45 Vyhlášení výsledků ve skoku dalekém a ve vrhu koulí žáků a v běhu na 300m žákyň
18:50               4x 60 m 1. běh žákyně
18:55               4x 60 m 2.  běh žákyně
19:00               4x 60 m 1. běh žáci
19:05               4x 60 m 2. běh žáci
19:20        Vyhlášení výsledků v běhu na 300 m žáků a ve štafetových bězích na 4x 60 m

PÁTEK 13. září  2013
16:00               60 m přek. 1. rozběh žákyně                                               Kriket FINÁLE žáci
16:03               60 m přek. 2. rozběh žákyně
16:06               60 m přek. 3. rozběh žákyně
16:09               60 m přek. 4. rozběh žákyně
16:12               60 m přek. 5 rozběh žákyně
16:15               60 m přek. 6 rozběh žákyně        Výška  FINÁLE  žákyně
16:18               60 m přek. 7. rozběh žákyně
16:21               60 m přek  1. rozběh žáci
16:24               60 m přek  2. rozběh žáci
16:27               60 m přek. 3.rozběh žáci
17:30               60 m přek. 4. rozběh žáci
16:35               150 m 1. běh žákyně                   Dálka FINÁLE  žáci
16:39               150 m 2. běh žákyně
16:43               150 m 3. běh žákyně
16:47               150 m 4. běh žákyně
16:51               150 m 5. běh žákyně
16:55               150 m 6. běh žákyně
16:59               150 m 7. běh žákyně
17:05              Vyhlášení výsledků v kriketu žáků
17:10               150 m 1. běh žáci                                                           kriket FINÁLE žákyně
17:14               150 m 2. běh žáci
17:18               150 m 3. běh žáci
17:22               150 m 4. běh žáci
17:26               150 m 5. běh žáci
17:30               150 m 6. běh žáci
17:34               150 m 7. běh žáci
17:45         Vyhlášení výsledků v dálce žáků, výšce žákyň a v běhu na 150 m žáků a žákyň
17:50               60 m přek. FINÁLE A žákyně
17:54               60 m přek. FINÁLE B žákyně
18:00               60 m přek. FINÁLE A žáci
18:04               60 m přek. FINÁLE B žáci
18:10           Vyhlášení výsledků v kriketu žákyň a v běhu na 60 m překážek žáků a žákyň
18:15               3x 300 m 1. běh žákyně
18:20               3x 300 m 2. běh žákyně
18:25               3x 300 m 1. běh žáci
18:30               3x 300 m 2. běh žáci
18:40              Vyhlášení výsledků ve štafetovém běhu na 3x300 m žákyň a žáků