Aktuality

17.září 2013

Výsledky MPD

 
Celkové výsledky městského přeboru družstev pro rok 2013.

Ženy:
SK Kotlářka “B”                               700                  24
AC Praha 1890                                  319,5               19
USK Praha “B”                                 283,5               14
SK Aritma                                         207                  13
TJ ČZU Praha                                    204                  10
AC Sparta Praha “B”                          99                    3

Muži:
SK Kotlářka                                       631,33             36
SK Aritma                                         382,33             30
AC Kovošrot                                     208,83             24
Spartak Praha 4 „C“                          193                  21
Sokol Kbely                                       185                  19
Sokol Královské Vinohrady              155                  17
ČZU                                                   113                  12       
AC Praha 1890                                  120                  11
A. C. Sparta Praha                             135                  10

Juniorky:
USK Praha                                         145                  8                     
Spartak Praha 4                                    87                  5
SK Kotlářka                                         65                  4
SK ZŠ Jeseniova                                  77                  3

Junioři:
ASK Slavia                                        279                  4
Spartak Praha 4                                    31                  2

Dorostenky:
ASK Slavia                                        170                  4
SK Kotlářka                                         73                  2
A.C. Sparta Praha                                  0                  0

Dorostenci:
Spartak Praha 4                                  112,5               9         
ASK Slavia                                        124,5               8
SK ZŠ Jeseniova                                100,5               7
SK Kotlářka                                         48,5               4
Dukla Praha                                            5                  1

Starší žactvo celkově:
ASK Slavia Praha „A“                      862                    25
SK Kotlářka Praha                             372                    22
USK  Praha                                        363,5                 20
SK ZŠ Jeseniova Praha                      328,5                 19
TJ Stodůlky Praha                             138                    13
Spartak Praha 4                                  106,5                 13
AŠK Mazurská Praha                          65                      8
TJ Újezd nad Lesy                               64,5                   7
SC Radotín   Praha                              44                      7
ASK Slavia Praha „B“                         16                      4

Pořadí jednotlivých kategorii ve finálových kolech:
Žáci:                                                               Žákyně:
ASK Slavia „A“         462      19        1. ASK Slavia „A“     400,5               17   
SK ZŠ Jeseniova        191,5   16        2. SK Kotlářka          268                  15
USK Praha                 177,5   16        3. USK Praha             186                  13
TJ Stodůlky                114      12        4. SK ZŠ Jeseniova    137                  11
SK Kotlářka               103,5   12        5. Spartak Praha 4        59,5                 9
TJ Újezd nad Lesy       36,5     7        6. TJ Újezd n/Lesy       28                    5
Spartak Praha 4            47        6        7. SC Radotín            22                    4
AŠK Mazurská             47        5        8. AŠK Mazurská        18                    4
SC Radotín                  22        5        9. TJ Stodůlky             24                    3
ASK Slavia „B“           16        2