Aktuality

23.září 2013

Nominace na mezikrajové utkání mladšího žactva

 
Na mezikrajové atletické  utkání mladšího žactva PRAHA – Plzeňský kraj – Karlovarský kraj – Středočeský kraj – Jihočeský kraj, které se uskuteční v neděli dne 29. září  2013 od 10:00 na atletickém stadionu v Kolíně, byli nominováni tito závodníci (viz tabulka).

Odjezd do Kolína je v neděli ráno v 8:15 hod od stanice metra Skalka. Nominovaní sportovci se dostaví nejpozději v 7:45 hodin se sportovním vybavením. Předpokládaný návrat do Prahy je v cca 17 hod.

Radek Bártl, předseda komise mládeže PAS

Nominace

60m

Kerbachová Anna, 00,       Spartak P 4

Janovský Jan, 00,         AC Praha 1890

Šimková Kateřina, 00,          Mazurská

Jína Martin, 00,                 Kotlářka

Jíchová Nikoleta, 00           Slavia

Krofta Jakub, 00,          AC Praha 1890

300m

Kerbachová Anna, 00,    Spartak P 4

Maček Michal, 00,            Jeseniova

Maštalířová Emma, 00,      Jeseniova

Jína Martin, 00,                 Kotlářka

Marešová Veronika, 00,       Slavia

Palata Tomáš, 00,              Kotlářka

600m / 1000m

Petrásková Veronika, 00,      USK

Štros David, 00,                  USK

Špačková Tereza, 00,             Radotín

Merta Vilém, 00,                Stodůlky

Konejlová Tereza, 00,            Újezd

Jaroš Daniel, 00,                 Jeseniova

60m přek

Turnerová Nicoleta, 00,        Jeseniova

Maček Michal, 00,             Jeseniova

Valešová Veronika, 00,         Slavia

Hošek Michal, 01,              Radotín

Hofmanová Aneta, 00,         Slavia

Hanzlík Matyáš, 00,           Slavia

dálka

Parásková Tereza, 00,           Kotlářka

Jirásek Jan, 00,                 Kotlářka

Dufková Linda, 0              Spartak P 4

Górski Maciej, 00,             Sparta

Šimková Lucie, 00,                 Újezd

Komárek Vojtěch, 00,       Slavia

Výška

Parásková Tereza, 00,           Kotlářka

Duran David, 00,           AC Praha 1890

Jíchová Nikoleta, 00,             Slavia

Tran Thanh Hai, 00,           Slavia

Valešová Veronika, 00,         Slavia

Pavlica Filip, 00,                 Spartak P 4

Koule

Daťková Anna, 00,                 Stodůlky

Dufek Dominik, 00,           Jeseniova

Havlová Barbora, 00,            USK

Nejedlík Tomáš, 00,          Slavia

Brůhová Karla, 00,             Spartak P 4

Franc František, 00,          Spartak P 4

Kriket

Brůhová Karla, 00,            Spartak P 4

Novák Richard, 00,            Slavia

Jančálková Adéla, 00,           Slavia

Nejedlík Tomáš, 00,          Slavia

Řežábková Adéla, 00,           Dukla

Tran Thanh Hai, 00,          Slavia


Nominační dopis ke stažení.