Aktuality

14.září 2014

Průběžný stav soutěží družstev

 
Pražské přebornické soutěž družstev, aktuální stavy
Muži

Konečná tabulka soutěže po 4. kole    hl.body    pom.body
1. PSK Olymp "B"    33    526
2. Atletika Hostivař    29    357,5
3. SK Aritma    25    279
4. AC Praha 1890    25    244
5. AC Sparta "B"    23    244
6. Sokol Vinohrady     17    196,5
7. Spartak Praha 4 "C"    14    160
8. Sokol Kbely    9    108
9. ČZU    5    60

4. kolo                   hl.body    pom.body
1.. AC Praha 1890            9    100,5
2. AC Sparta "B"            8    80
3. SK Aritma            7    79
4. PSK Olymp"B"            6    75
5. Atletika Hostivař            5    52
6. Sokol Vinohrady             4    49
7. Spartak Praha 4 "C"            3    46,5
8. Sokol Kbely            2    43
9. ČZU            1    14

3. kolo             hl.body    pom.body
1. PSK Olymp"B"        9    145
2. Atletika Hostivař        8    88,5
3. AC Praha 1890        7    74,5
4. SK Aritma        6    65
5. AC Sparta "B"        5    59
7. Spartak Praha 4 "C"        4    45
6. Sokol Vinohrady         3    43
8. Sokol Kbely        2    15
9. ČZU        1    1

Tabulka soutěže 2. kola            hl.body        pom.body
1. PSK Olymp"B"            9        161
2. Atletika Hostivař            8        107
7. Sokol Vinohrady             7        70
6. AC Sparta "B"            6        66
3. SK Aritma            5        58
5. AC Praha 1890            4        28
8. Sokol Kbely            3        22
9. ČZU            2        19
4. Spartak Praha 4 "C"            1        11

Tabulka soutěže po 1. kole                hl.body        pom.body
1. PSK Olymp "B"                9        145
2. Atletika Hostivař                8        110
3. SK Aritma                7        77
4. Spartak Praha 4 "C"                6        57,5
5. AC Praha 1890                5        41
6. AC Sparta "B"                4        39
7. Sokol Vinohrady                 3        34,5
8. Sokol Kbely                2        28
9. ČZU                1        26

Ženy

Celkové výsledky po 3 kolech:
1.    SK Kotlářka “B”            497,0  pom. bodů    18 hl. bodů    
2.    TJ Sokol Král.Vinohrady        370,5        14   
3.    AC Praha 1890            287,5        13             
4.    SK Aritma Praha            157,5         6              
5.    TJ ČZU Praha            163,0         5              
6.    AC Sparta Praha  “B”         88,5         4

Celkové výsledky 3.kola:
1.    SK Kotlářka “B”    166,5 pom. bodů    6 hl. bodů        
2.    TJ Sokol Král.Vinohrady       140        5
3.    AC Praha 1890         92        4
4.    TJ ČZU Praha         69        3
5.    AC Sparta Praha  “B”     24,5        2     
6.    SK Aritma Praha          0        0


Starší žáci

Skupina A
Tabulka po 2. kole
1.    ASK Slávia Praha A            838,5 b.    18 h.b.
2.    Spartak Praha 4                345,5        16
3.    SK Kotlářka Praha            254        12
4.    ASK Slávia Praha B            207,5        12
5.    ŠAK Novoborská              128          9
6.    AŠK Mazurská-Bohnice Praha        154,5          8
7.    AC PRAHA 1890                102,5          7
8.    AC Sparta Praha               73          3
9.        SK Aktis                  74          3

Tabulka 2. kola
1.    ASK Slávia Praha A            415 b.        9 h.b.
2.    Spartak Praha 4                153,5        8
3.    SK Kotlářka Praha            117        6
4.    ASK Slávia Praha B              88,5        6
5.    ŠAK Novoborská                75        5
6.        AC PRAHA 1890              55,5        4
7.        AŠK Mazurská-Bohnice Praha          55        3
8.    AC Sparta Praha               54        2
9.        SK Aktis                  43        1

Opravená tabulka 1. kola
1.    ASK Slávia Praha A            417,5 b.    9 h.b.
2.    Spartak Praha 4                192        8
3.    SK Kotlářka Praha            137        6
4.    ASK Slávia Praha B            119        6
5.    AŠK Mazurská-Bohnice Praha          99,5        5
6.    ŠAK Novoborská              53        4
7.    AC PRAHA 1890                  47        3
8.    SK Aktis                       31        2
9.    AC Sparta Praha              19        1


Mladší žáci - dvojboje

Skupina B
Tabulka po 3. kole:
1.    SK ZŠ Jeseniova „A“    1.731.5 pom. b.    24hl.b.
2.    TJ Sokol Stodůlky        1.389.5          18
3.    SK Kotlářka            1.326.5        17
4.    Atletika Jižní Město        1.243            17
5.    ASK Slavia „C“        1.101            11
6.    A.C. Sparta            1.081            11
7.    AŠK Mazurská        1.002.5          7
8.    SK ZŠ Jeseniova „C“       643              3

Skupina C
Celková tabulka po 4 kolech:
pomocné body    hlavní body
1. USK A    3099,5    26
2. Spartak A    3196,5    26
3. SC Radotín    2448,5    19
4. Spartak B    1793    17
5. USK B    1208    10
6. Atletika Hostivař    1252,5    8
7. Aritma    1150    6

Tabulka 4. kola:
pomocné body    hlavní body
1. Spartak Praha 4 A    942,5    7
2. Univerzitní sportovní klub Praha A    794,5    6
3. Spartak Praha 4 B    596,5    5
4. SC Radotín Praha    569,5    4
5. Univerzitní sportovní klub Praha B    313    3
6. ATLETIKA HOSTIVAŘ    311    2
7. SK Aritma Praha    249    1

Tabulka 3. kola:
1. USK A    929    7
2. Spartak A    827    6
3. SC Radotín    670    5
4. Spartak B    483,5    4
5. USK B    388    3
6. Aritma    336,5    2
7. Atletika Hostivař    334    1