Aktuality

21.únor 2015

Oprava nominace Prahy do žákovské štafety při HME

 
Při zveřejnění nominace do žákovské štafety na HME v Praze došlo nepřesnému výkladu usnesení výboru PAS o nominačních kritériích, které výbor schválil dne 26.1. a zveřejnil 25 na webových stránkách.

(Nominováni budou první čtyři žáci a žákyně ročník 2000 a 2001 z tabulkového postavení v běhu na 150 m ke dni 20.2.2015 v halové sezóně 2014/2015.). Na základě schváleného kritéria provedl výbor PAS nezbytnou opravu a nominoval do štafety při HME v pražské O2 aréně tyto závodníky:

Anna Kerbachová, Atletika Jižní Město        Michal Maček, SK ZŠ Jeseniova
Tereza Elena Šínová, Atletika Jižní Město   Jan Janovský, AC Praha 1890
Nicoleta Turnerová, SK ZŠ Jeseniova          Tobiáš Vavroch, TJ Dukla
Emma Maštalířová, SK ZŠ Jeseniova            Ivan Zavřel, SK ZŠ Jeseniova

Jako náhradníci pro případ nějaké omluvy jsou:
1. náhradníci: Natálie Tiplicová, SK ZŠ Jeseniova; Patrik Pelc, USK
2. náhradníci: Teraza Líbalová, SK ZŠ Jeseniova; Jan Jirásek, SK Kotlářka

Všichni nominovaní se dostaví ve čtvrtek 5.3. ve 13:30 ke vchodu č. 31 do O2 Arény. Zde se budou hlásit u vedoucího štafety, Radka Bártla, a společně půjdou na následnou akreditaci. Všichni závodníci také obdrží vstupenky na odpolední program, takže po odběhnutí štafety (start je plánován na 16:00), budou mít možnost sledovat odpolední program ME. Náhradníci se dostaví pouze v případě, že někdo z nominovaných se omluví, budou včas informováni prostřednictvím svého mateřského oddílu. Případné omluvy posílejte na mail: skaktis@seznam.cz nejpozději do čtvrtka 26.2. Všichni nominovaní jako potvrzení startu pošlou požadavek na velikost dresu (na místě jim bude zapůjčen společný dres Prahy) na stejný mail.

Za nepříjemnosti, které vznikly při nesprávném výkladu nominačních kriterií, se omlouvá

Radek Bártl, předseda komise mládeže PAS