Aktuality

28.červen 2015

Průběžné výsledky MPD

 
Výsledky městských přeborů družstev po první části atletické sezóny 2015.

Ženy:

  1. TJ Dukla Praha  410 pom. bodů 26 hlavních bodů
  2. SK Kotlářka        351,5     25
  3. SK Aktis               216,5     18
  4. Sokol Král. Vinohrady    204         18
  5. SC Radotín         198,5     17
  6. AC Praha 1890  134,5     12
  7. SK Aritma           36,5       8
  8. TJ ČZU  34,5       6
  9. A. C. Sparta Praha „B“   1             2

Muži:

  1. VSK FTVS             545,5 pom. bodů  36 hlavních bodů
  2. SK Aktis              413     33
  3. SC Radotín         192,5     29
  4. SK Kotlářka       153     27
  5. Sokol Král. Vinohrady   84     22
  6. Atletika Hostivař    60     19
  7. AC Praha 1890        62,5     16
  8. Spartak Praha 4 „C“    51,5     16
  9. A. C. Sparta Praha „B“   43     14
  10. SK Aritma            32     11
  11. Sokol Kbely       26      6
  12. ČZU                17      4

Výsledky Pražského poháru družstev budou vyhlášeny při I. kole MPD družstev mládeže dne 25. 8.

Starší žactvo skupina A:

  1. ASK Slavia „A“     1018,33 pom. bodů 26 hlavních bodů
  2. Atletika Jižní Město    854     24
  3. Spartak Praha 4     506,5     21
  4. A. C. Sparta Praha   286,83     18
  5. SK Kotlářka     196,5     15
  6. ŠAK Novoborská    135,33  11
  7. ASK Slavia „B“     120,5     7
  8. SK Aktis       96     7
  9. AŠK Mazurská     63     4

(AC Praha 1890 se ze soutěže odhlásilo.)

Starší žactvo skupina B:

  1. SK ZŠ Jeseniova „A“   1217,5 pom. bodů  30 hlavních bodů
  2. USK Praha      533     26
  3. TJ Sokol Stodůlky    395     24
  4. Dukla Praha     346,5     22
  5. PSK Olymp Praha    212     18
  6. ŠSK Újezd nad Lesy    125,5     12
  7. SK ZŠ Jeseniova      125,5     11
  8. Atletik Rudná     107     9
  9. Atletika Hostivař    115     8
  10. SK Aritma       0     0

 

  1. finále A uspořádá dne 27. 8. ASK Slavia za účasti prvních čtyř družstev z obou skupin
  2. finále A uspořádá dne 3. 9. SK ZŠ Jeseniova za účasti prvních čtyř družstev z obou skupin

Finále A i B bude řídit paní Jitka Majetičová a pan Čeněk Klavrza.

Finále B uspořádá dne 10. 9. PSK Olymp za účasti družstev na 5. - 9. /10. / místě z obou skupin.

Upozornění na termín B finále:

Termín je správně uveden v termínové listině PAS, u soutěží staršího žactva je termín uveden chybně!

Mladší žactvo skupina A:

  1. ASK Slavia „A“     2387 pom. bodů  34 hlavních bodů
  2. Dukla Praha     2106     30
  3. ŠSK Újezd nad Lesy   2117,5     29
  4. SK Aktis      1602,5     21
  5. ASK Slavia „B“     1584     20
  6. SK Aritma      1341     18
  7. A. C. Sparta „A“      1252     15
  8. Sokol Král. Vinohrady   822,5     8
  9. A. C. Sparta „B“       467,5     5

Mladší žactvo skupina B:

  1. Spartak Praha 4 „A“   2552 pom. bodů  34hlavních bodů
  2. PSK Olymp     2475,5     32
  3. SC Radotín      2282,5     30
  4. TJ Sokol Stodůlky    1319     19
  5. ŠAK Novoborská    1300     18
  6. Spartak Praha 4 „B“   1315,5     17
  7. AC Praha 1890     1157,5     13
  8. SK ZŠ Jeseniova „C“   1087,5     11
  9. Atletik Rudná     695,5     6

Mladší žactvo skupina C:

  1. SK ZŠ Jeseniova „A“   2402,5 pom. bodů  35 hlavních bodů
  2. ASK Slavia „C“     1887     28
  3. USK Praha      1969     26
  4. SK Kotlářka     1842,5     24
  5. SK ZŠ Jeseniova „B“   1723     21
  6. AŠK Mazurská     1405,5     17
  7. Atletika Jižní Město   1486     16
  8. ASK Slavia „D“     959     7
  9. Atletika Hostivař    875,5     6

Semifinále A řídí pan Josef Šrámek a uspořádá dne 17. 9. ASK Slavia za účasti:

ASK Slavia „A“, „C“ i „D“, PSK Olymp, SC Radotín, USK Praha, SK Aktis, ŠAK Novoborská, 
AŠK Mazurská, Atletika Jižní Město, AC Praha 1890, A. C. Sparta „A“ i „B“, SK ZŠ Jeseniova „C“

Semifinále B řídí paní Jitka Fialová a uspořádá dne 17. 9. Spartak Praha 4 za účasti:

Spartak Praha 4 „A“ i „B“, SK ZŠ Jeseniova „A“ i „B“, Dukla Praha, ŠSK Újezd nad Lesy, TJ Sokol Stodůlky, SK Kotlářka, ASK Slavia „B“, SK Aritma, Sokol Král. Vinohrady, Atletik Rudná, Atletika Hostivař

Jan Ruda, předseda SK PAS