Aktuality

25.listopad 2015

Provoz v přetlakové hale na Strahově

 
Na základě jednání s novým majitelem přetlakové haly, Českým atletickým svazem a zástupci Vysokoškolského sportovního centra MŠMT ČR, bylo pro období prosinec 2015 až únor 2016 dohodnuto, že pro tréninky atletů pražských oddílů bude vyhrazena doba od 17:00 do 20:00, vyjma dnů, kdy se uskuteční v přetlakové hale závody pořádané Univerzitním sportovním klubem Praha. V době mezi 17. a 18. hodinou bude hala k dispozici pro trénink členům VSC MŠMT ČR i pražským atletickým oddílům.

Zahájení tréninků v pondělí 30. listopadu 2015

Rozdělení tréninků v přetlakové hale:

pondělí: A. C. Sparta Praha, Spartak Praha 4, SK ZŠ Jeseniova, SC Radotín, TJ Stodůlky

úterý: ASK Slavia Praha, A. C. Sparta Praha, Atletika Jižní Město

středa: ASK Slavia Praha, Dukla Praha, SK Aritma Praha

čtvrtek: A. C. Sparta Praha, Spartak Praha 4, SK ZŠ Jeseniova, SK Kotlářka

pátek: ASK Slavia Praha, SK Kotlářka, Dukla Praha, Atletika Jižní Město

Vedení PAS předpokládá, že vedení pražských atletických oddílů, trenéři, ale i atleti budou dodržovat stanovené tréninkové dny i tréninkové hodiny. Předpokládáme, že tříhodinový prostor umožní postupné zahajování tréninků a tím i plné využití kapacity haly.

Upozorňujeme, že při tréninku je potřeba ze strany trenérů, ale i atletů dodržovat maximální ohleduplnost k ostatním trénujícím. Nadále platí, že v uvedené době nemohou trénovat skupiny mladšího žactva a přípravek.

S vedením přetlakové haly bylo dohodnuto, že výše uvedené tréninkové hodiny budou dodržovány v plném rozsahu s tím, že atleti budou mít možnost ještě nezbytnou dobu
na osobní hygienu.

Pražským oddílům budou tréninkové hodiny fakturovány Pražským atletickým svazem zpětně za jednotlivé měsíce. Cena za tréninkovou jednotku je stejná jako v sezóně 2014/2015.

V Praze den 25. listopadu 2015

za výbor PAS Jan Ruda – předseda soutěžní komise