Aktuality

25.listopad 2015

Opravená nominace na mezikrajové utkání staršího žactva

 
Z důvodů některých omluv předkládám opravenou nominaci.

60m

Tereza Elena Šínová, 01, Jižní Město

Matyáš Vacek, 01, Jeseniova

Emma Maštalířová, 00, Jeseniova

Tomáš Nevole, 00, Spartak P 4

300m

Natálie Tiplicová, 00, Jeseniova

Michal Maček, 00, Jeseniova

 

Ivan Zavřel, 00, Jeseniova

800m

Kateřina Tomanová, 01, Kotlářka

Šimon Procházka, 00, Dukla

Veronika Petrásková, 00, USK

Ondřej Kuban, 01, Olymp

1500m

Anna Málková, 01, Jeseniova

Matyáš Hoza, 00, Kotlářka

Kateřina Kubáková, 01, Slavia

 

60m přek

Tereza Elena Šínová, 01, Jižní Město

Ivan Zavřel, 00, Jeseniova

Diana Změlíková, 00, Olymp

Martin Janský, 00, Olymp

Dálka

Tereza Parásková, 00, Kotlářka

Matyáš Vacek, 01, Jeseniova

Emma Maštalířová, 00, Jeseniova

Martin Janský, 00, Olymp

Výška

Diana Změlíková, 00, Olymp

Petr Vacátko, 01, Jižní Město

Veronika Valešová, 00, Slavia

Jan Kobera, 00, Sparta

Tyč

Tereza Rejchrtová, 00, USK

Filip Bartoněk, 00, Novoborská

Karina Rejchrtová, 00, USK

Jakub Fiřt, 00, USK

Koule

Karina Rozhyna, 00, USK

Dominik Dufek, 00, Jeseniova

Karla Brůhová, 00, Spartak P 4

Vojtěch Ruda, 01, USK

Všichni nominovaní závodníci se dostaví do haly nejpozději 1,5 hod před startem své disciplíny a ohlásí se u vedoucího družstva, Radka Bártla, v patře nad vchodem do haly u občerstvení, kde také obdrží dres Prahy. V případě nemoci se omluví nejpozději do 10:00 hod na tel. 603981455.

Časový pořad
11:50        Slavnostní zahájení
12:00        60 m R     D                     tyč D        dálka D    koule H
12:15        60 m R         H         
12:35        60 m př.     D         
12:50        60 m př.     H
13:10        60 m F     AB    D        
13:20        60 m F     AB    H            dálka H    koule D
13:30                                                  tyč H        výška D 
13:50        800 m        D         
14:15        800 m        H
14:30        300 m         D
14:50        300 m         H                  výška H
15:10        1500 m    D
15:25        1500 m     H
15:50        6 x 200 m H+D
16:15        Vyhlášení

Radek Bártl