Aktuality

2.červen 2010

II. ročník Jeseniova World Record Race

 
... se blíží - získejte personalizované startovní číslo a k tomu prize money za překonání světových rekordů!
V neděli 13.6.2010 bude na atletickém oválu SK JESENIOVA na Praze 3 Žižkově probíhat II. ročník JESENIOVA WORLD RECORD RACE, kdy mohou všichni startující prožít svou necelou minutu slávy a ukázat, že právě oni jsou těmi nejrychlejšími atlety. Zveme tímto veškeré atlety, aby překonali loňské vítěze a držitele světových rekordů a stali se novými světovými rekordmany na trati, která měří 270 metrů!

Vystartujte proti chronometru, proti ostře řezaným zatáčkám po boku svých soupeřů a ukažte jim v cíli, kdo je tím nejrychlejším na 270 metrovou vzdálenost – vzdálenost jednoho atletického oválu SK JESENIOVA. Vystoupejte až na vrchol stupňů vítězů a odneste si i označení „WR“ u svého výsledného času.

Nebojte se vteřinové ručičky stopek rozhodčích, ani časů atletů, kterými byly ustanoveny světové rekordy dráhy SK JESENIOVA a vezměte je jako výzvu!!!

Pro vítěze mužské a ženské kategorie, kteří překonají stávající WR na 270 metrů dráhy SK JESENIOVA budou připraveny PRIZE MONEY ve stejné výši, kterou uděluje IAAF na světových mítincích za překonání světového rekordu. Pro všechny včas přihlášené budou připravena jejich vlastní personalizovaná startovní čísla.

Snad jsme Vás dostatečně nalákali a přijdete pokořit nejen světové rekordy, ale i své soupeře a vlastní možnosti. Více informací naleznete na internetových stránkách www.jeseniovarecordrace.iplace.cz nebo kontaktujte Romana Pavlů: 604452964 SK JESENIOVA. Možnost personalizovaných čísel pouze u předem přihlášených!

Mgr. Roman Pavlů