Aktuality

4.říjen 2017

Bílina - Mezikrajové utkání ml. žactva

 

odkaz na fotografie z tohoto utkání
https://photos.app.goo.gl/seRUso0yqzpKnP8g2

Mezikrajové utkání mladšího žactva - 30. září 2017 v Bílině
Ráno na srazu v 7:45 h bylo pěkně chladno, ale obloha naznačovala, že bude krásný a teplý slunečný den. Na sraz dorazili všichni, co měli, a autobus přijel načas. V Bílině u stadionu jsme vystoupili cca v 9:20 h.
Po technické poradě jsme našim svěřencům rozdali startovní čísla a šlo se na věc. Mezikrajové utkání, kde se mimo nás též účastnily další čtyři kraje, bylo zahájeno startem na 4 x 60 metrů (chlapci a dívky zvlášť). Poté následovaly další disciplíny a utkání uzavřela štafeta na 8 x 200 metrů (smíšená štafeta).
Nasazení a soutěživost našich svěřenců nám nakonec vyneslo 1. místo, druhý Liberecký kraj zaostal o 24,5 bodu a třetí Královéhradecký kraj zaostal o 39,5 bodů!
Je třeba vyzdvihnout obě krátké a dlouhou štafetu, všechny tři štafety nám doběhly na 1. místě. Vítězství v individuálních disciplínách si též vychutnali Damjan Tolj (Sparta) 60 m a 150 m, Barbora Vaňková (Slavia) 60 m překážek a 150 m, Vojtěch Sellner (Stodůlky) skok daleký.
Pochvala za reprezantaci patří všem nominovaným účastníkům, kteří se zúčastnili tohoto mezikrajového utkání a neváhali v prodlouženém víkendu reprezentovat Prahu.
Velké díky závodníkům, trenérům, fanouškům a všem, co se na těchto závodech nějakým způsobem podíleli.

Vedoucí výpravy

Miloslav Cymbál