Aktuality

29.listopad 2010

Jeseniova slavila padesátku

 
Letošní nejúspěšnější atletickou sezónu své historie završil dne 20. 11. 2010 Sportovní klub ZŠ JESENIOVA z Prahy 3 plesovými oslavami 50letého výročí svého založení.
V sále kulturního centra Novodvorská se ve velké konkurenci oceňovaných nejlepších atletů SK ZŠ JESENIOVA stala atletkou roku 2010 účastnice juniorského mistrovství světa v běhu do vrchu a několikanásobná medailistka z Mistrovství ČR v bězích na dráze a na silnici Petra Kubešová, která tak obhájila své loňské prvenství. Ocenění získaly také atletky zlaté dorostenecké štafety na 4x400m Kateřina Kodrová, Nicole Rohlenová, Monika Hrachovcová a Karolina Hlavatá a dále družstvo dorostenek, které vybojovalo stříbrné medaile na Mistrovství ČR družstev.


Petra Kubešová; foto: O. Pilát

Za bouřlivého potlesku byl do síně slávy jako první čestný host uveden zakladatel SK ZŠ JESENIOVA Milan Gála, následován bývalým ředitelem ZŠ Jeseniova Vladimírem Paláskem a vynikajícím čtvrtkařem a odchovancem SK ZŠ JESENIOVA Janem Poděbradským. Trenérem roku se stala za svou vynikající práci s dětskou atletikou Vendulka Velcová. Oslav a rozkrojení narozeninového dortu se zúčastnilo přes 200 hostů z řad současných i bývalých atletů, funkcionářů, trenérů a dalších osobností.Milan Gála; foto: O. Pilát


Za SK ZŠ JESENIOVA
Mgr. Roman Pavlů

P. S. Omlouvám se pozdní vyvěšení zprávy,
M. Procházka, web PAS