Aktuality

3.únor 2011

Upozornění pro trenéry atletů zařazených do SCM

 
Vedoucí trenér SCM pro Prahu 6-10 Petr Šarapatka upozorňuje na tři důležité věci.
Potřeboval bych od vás poslat do 10. února požadavky na materiální vybavení SCM (tretry, tyče, disky, oštěpy, kladiva a další věci, které vás napadnou, že by byly potřeba objednat pro vaše SCM). Já to tady dám dohromady a předložím ke schválení objednávky. Chceme to udělat co nejdřív, aby to členové SCM mohli používat na letní sezónu. Neslibuji, že se nám podaří sehnat, vše co si objednáte, ale pokusíme se udělat maximum.

Druhá věc, kterou potřebuji, je doplnění tabulky, kterou je ke stažení zde. Zkontrolujte si prosím údaje uvedené u svých jmen a pošlete mi chybějící nebo chybně uvedené informace k doplnění. Chybějící údaje tam jsou u: Branišové, Dudkové, Koškové, Petráka a Zikmundové.

Třetí a asi nejdůležitější věcí je stále velice nízká návratnost souhlasu se zařazením. Vzhledem k faktu, že tohle je už třetí výzva, vám tímto oznamuji, že kdo neodevzdá vyplněný formulář souhlasu se zařazením do 28. 2. 2011, včetně data lékařské prohlídky, tak je z SCM vyřazen a přichází o možnost čerpání jakýchkoliv finančních prostředků. To se netýká kategorie do 22, která již vzorně formuláře odevzdala.

Děkuji za vyřízení všech náležitostí a všem přeji výkonnostně skvělý závěr halové sezony 2011.

S pozdravem vedoucí trenér SCM pro Prahu 6-10 Petr Šarapatka